1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno nagrywarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quebec18, Luty 6, 2011.

1. quebec18

quebec18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    chlopaki chce wymienic moja szrotowata nagrywarke ktora oprocz walenia plyt juz chyba nic wiecej nie potrafi co polecacie osobiscie ogladalem cos takiego Pioneer DVR-216DBK oraz Samsung SE-S084F USB Slim Black BOX dobre to ? co polecicie najlepszego pod katem nagrywania DL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. quebec18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie no ;) dzieki ;) po prostu chodzilo mi o konkretne porownanie tych dwoch bo mi jest obojetne czy to bedzie samsung czy pionek w sumie samsunga moglbym podlaczyc tez do lapka ale priorytetem jest dla mnie co lepiej bedzie nagrywac dl ;)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Lepiej wybierz Pioneer'a. Rzadko z nimi sa jakies problemy.

6. quebec18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no wlasnie a kosztuje 120zl nowka ;) mobilna bylaby mi bardziej praktyczna ale do tej zawsze moge kupic adapter usb-sata i juz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum