1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nagrywarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gregm, Październik 24, 2012.

1. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 Arcade. Żeby nie musieć ciągle męczyć kumpla i odwiedzać go srednio 3 razy w tygodniu w celu nagrywania gry pomyślałem że sam sobie kupie nagrywarke do moich gier na Xboxa. Wszędzie przewija się Liteon-ihas(od 1 do 6)24. Zastanawia mnie tylko jaka jest różnica pomiędzy tymi liczbami (od 1 do 6) i czy versja nagrywarki ma znaczenie bo są B i V (może jeszcze jakieś). Jaką powinienem wybrać? Jaka jest najlepsza i najwytrzymalsza? Te pytanie kieruje do was. Za każdą pomocną odpowiedź będę rozdawał po "przydatnym"

PS. Będę to nagrywał z USB mojego laptopa ponieważ nie posiadam stacjonarki jeśli to ma jakieś znaczenie

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Co do modeli to sie nie roznia niczym softem. liteon Ihas od124 do 624 musi byc seria b, kup 124b za 70zl plus adapter satana usb.wejdz na c4eva jest lista nagrywarek co da sie wgrac lt max nie musi koniecznie byc liteon. I czy pc lapek nie ma znaczenia. Kup z gwarancja liteony lubia sie psuc.

1 osoba to lubi.
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    kup najtańsza 124 b rev b i tyle nagrywa w 100% koszt do 70 zl nie ma co przeplacac , ja takowa zakupilem i plyty leca az milo czasem sie psuja no ale to nie verbatimy tylko platinum :) ogolnie 9/10

1 osoba to lubi.
  5. timomar

timomar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szukaj nagrywarki tylko o takim oznaczeniu:

LiteOn iHas124-XX B
    LiteOn iHas224-XX B
    LiteOn iHas324-XX B
    LiteOn iHas424-XX B
    LiteOn iHas524-XX B
    LiteOn iHas624-XX B

Znaki XX to rożne liczby, które nie są ważne – najważniejsze jest wersja B nagrywarki

1-24 a 6-24 różnią się dodatkowymi funkcjami, jeśli nie potrzebujesz wodotrysków to kup 124 B i zerknij ew. Tutaj

Co do podłączenia do Lapka polecam treść z Tego tematu. :)

1 osoba to lubi.
  6. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesteście kochani, dziękuje wam ^^

7. memento78

memento78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Nie wiem gdzie uderzyć z tym pytaniem to walę tutaj. Da się w jakiś sposób na tej nagrywarce przegrać oryginalną płytę i odpalić na oryginalnej konsoli, nie przerabianej?

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nie ma takiej opcji kolego

9. memento78

memento78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To w takim razie jest w ogóle jakaś inna możliwość na nie przerabianych konsolach żeby ściągać gry? Na allegro kupiłem NFS za jakiś kod, zalogowałem się na konto podane w mail, ściągnąłem grę i chodzi z dysku. Jak to działa?

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Kupno nagrywarki

Kupiles z serwerwa microsoft grę.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...