1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Need For Speed Most Wanted Limited edition. Problem Help !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CrampedSkyPL, Czerwiec 23, 2013.

1. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem i google mi nic nie mówi ;< . Otóż chciałbym zakupić sb Need for speed Most Wanted Limited Edition i jest pokazane i napisane że działa z Sensorem Kinect. Mam Kinecta ale pytanie moje brzmi : Czy to wtedy bedzie tylko działać na Kinecta czy też na pada. Chciałbym bardziej na pada i napiszę tu żeby nie śmiecić. Kupić NFS Most Wanted czy The Run ?

Dzięki za odpowiedzi !! :> ;) ^,^

Link do tego co chcę sb kupić : NEED FOR SPEED MOST WANTED NFS PL XBOX 360 NOWA (3326005247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Będzie działać również na Padzie, to jest informacja,że może współpracować z sensorem"
    Dla mnie obie gry to crap ale szczerze jak już wybierać to nowy Most Wanted. A nie zastanawiałeś się może nad Forza

4. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki chciałem tylko tyle ;>

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Bardzo polecam Forze 4 :)

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wez sie zastanow :) jak ktos wybiera miedzy NFS to raczej nie zalezy mu na symulatorze jakim jest Forza

obie gry sa do bani ale dla mnie ciekawsza i fajniejsza to jest The Run a jak chcesz kawal dobrego arcade to wez Grida 2

7. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a ten kinect w NFS działa chociaż czy tak samo jak w Forzie Horizon ??!!
    Ja od siebie polecam właśnie świetną Forze Horizon jeśli wolisz arcadówki (sercem jestem za forzą motorsport :D )

Wczytywanie...

Poleć forum