1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Nintendo Wii

Temat na forum 'Nintendo' rozpoczęty przez skyDragon, Listopad 18, 2013.

1. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Witam mam do was pytanie opłaca się kupować wg. was nintendo wii, widziałem używki za ok 350 zł. Tylko proszę o poważne opinie

Zagrałbym sobie np. w mario, zelde itp. Tylko nie wiem czy mi się to po jakimś czasie nie znudzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To drogo widziales. Wii mozna kupic za 200-250zl. Jest sporo biblioteka gier ekskluzywnych i wedlug mnie warto.

4. skyDragon

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Dzięki za odp. poszperam na alledrogo zobaczę może znajdę coś tańszego, ale z drugiej strony nie chce kupić jakiegoś złoma. W sumie wii to 2 konsole w 1, najbardziej kusi mnie mario i zelda, ale pewnie znajdzie się coś innego. http://allegro.pl/nintendo-wii-black-firma-24h-i3723585628.html co myślicie o tej ofercie, i jeszcze pytanie do znawców będzie się dało ją przerobić.

5. kawiq

kawiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście że idzie przerobić myślę że oferta jest ok ale nie znam się na cenach wii

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

6. cichy341

cichy341 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Przecież są emulatory nintendo na xboxa tylko trzeba mieć RGH. Moim zdaniem szkoda kasy na Wii, szybko Ci się znudzi.

Wysłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 2

7. skyDragon

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Tak tylko na xboxie czy na pc za bardzo nie pogram bo nie ma wiilota.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Emu Wii na X360 nie ma.. są emulatory starszych konsol spod znaku wielkieg "N" , m. in. Game-Boy, GB Color, GB Advance, nes, snes, N64...
    Poza tym nie o XBOX360 tutaj mowa...
    Moim zdaniem warto nabyć Wii właśnie dla ex'ów ,a wiadomo że exy na każdej konsoli są świetne, ja sam chętnie bym zagrał w Super Mario, i Zeldę na Wii ... nawet czasem odpalam emu N64 i gram w Mario64 - miałem kiedyś tę konsolę i ta gra na tamte czasy była przełomowa.

9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Muszę pogadać z młodym czy by się nie chciał pozbyć swojego Wii. Prawie nowka. Pograł może z miesiąc i mu się znudziło. Woli Xboksa. Ma Wii Motion Plus, dwie gruchy, softmod oczywiście i 250 gb gier. Wszystko piękne. Może bym mu za to kupił kinect?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  10. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja kupiłem swoje Wii za 220 zł (wersja z v1 z emulacją Game Cube), jednym Wii Remote, i grą do wybowu. Opłaca się, jeśli lubisz gry typu Mario, Kirby lub The Legend of Zelda. Tak btw, grafika nie wygląda jak z PS2 (wiem że nic nie mówiłeś, chcę tylko upewnić), najlepszym przykładem jest DJ Hero 2.

Wczytywanie...

Poleć forum