1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nowego dysku do Xbox'a 360 FAT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dżekuu, Wrzesień 17, 2011.

1. Dżekuu

Dżekuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , Chciałbym zakupić nowy dysk do konsoli xbox 360 . Potrzebuje jak największy więc chcę kupić ten o pojemności 250 GB. Myślałem , że takowe do wersji fat nie istnieją , a tu jednak są !
    I teraz kieruje do was dwa pytania :
    Czy ten dysk jest oryginalny ?
    DYSK HDD 25OGB XBOX 360 FAT NOWY GWARANCJA (1822152585) - Aukcje internetowe Allegro

HDD Transfer Kit USB kopiowanie danych Kabel X360 (1816898253) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy z tym urządzeniem spokojnie poradzę sobie z przekopiowaniem danych , a jeżeli nie to jakim sposobem przenieść dane ze starego dysku na nowy ?

proszę o pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    dyska napewno nie jest orginalny przerobione wd. z ms by kosztował około 300zl. powines sobie dać rade tym urządzeniem

4. ABU

ABU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak dysk niejest oryginalny ale po co przełacać.? Niczym nieodbiega od oryginału a koszt znacznie mniejszy. Sam mam taki około 6 mc

Send from my X8 using Tapatalk

5. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @2xup oryginalny 250GB MS kosztuje 400zł.

Wczytywanie...

Poleć forum