1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nowego klocka :-)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tijs18, Listopad 15, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Tak jak w temacie, przymierzam się do kupna nowego x'a ale nie potrafię sobie odpowiedzieć na jedno pyt :), a mianowicie czy, aby na pewno będzie dobra decyzja, kiedy za oknem szerzy się fala banów :) Jak się zapewne domyślacie będzie to już moja druga konsola, ponieważ pierwsza została zbanowana. Liteon padł więc nie ma innego wyjścia, trzeba kupić nową konsolę :)

Btw. Co sądzicie o tej aukcji

xBox360 arcade ixtreme 1.6 sklep JASPER raty krk (812599253) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kisiel-PL

Kisiel-PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem podobny dylemat. Chociaż ja nie dostałem bana bo nie podłaczam sielive, ale miałem chęć kupić ellite po to by grać po necie ;] Jednak zachęciła mnie promocja na ps3 slim 250gb ;] no i kupiłem i nie żałuje ;) darmowe granie po necie itd. PS3 wydaje mi się, że bardziej się troszczy o klientów z Polski ;]

4. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Z tym sie nie zgodze, niech Ci sie konsola popsuje wyslij ja do sony naściemniaja ci ze cos z nia robiles nie zgodnego z ich regulaminem i nie wezma Ci jej serwis ;)

5. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Podczepię sie pod temat.Postanowiłem kupić bratankowi na gwiazdkę arcade'a z ixtreme 1.6 i mam do wyboru dwie opcje.U siebie w mieście za 900 zeta z płytą Falcon(hdmi) i na Allegro za 800 zeta z płytą Jasper.Co wybrać?

6. Tomtrade

Tomtrade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ja radzę brać Jaspera z prozaicznego powodu - bo jest nowszy niż Falcon.

7. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    U nas na forum wczoraj widziałem, że ktoś nówki JASPERY sprzedaje za 650zł.

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    loopguru, w twoim przypadku tańszy - lepszy ;) Bierzcie jaspery!

9. loopguru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Za 650,ale z ixtreme?Pojawił się też problem gdyż tylko dwóch sprzedawców na Allegro oferuje w zestawie cd z backupem,a to dla mnie ważne wiadomo z jakich powodów.

10. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
  11. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    TA troszczy się jak kiedyś wujek Stalin, patrz 1 rok gwarancji. a i poczytaj sobie na "normalnych" forach jak to jest z awaryjnością Ps3 naprawdę i jakie chece ludziska mają z ich serwisem. Darmowy live owszem i czekanie na mecz w takim Uncharted 2 6 minut (są takie przypadki) to ja wolę zapłacić 10 na msc i grać normalnie. Nie szukaj odpowiedzi na forach o konsolach, bo pelno na nich funbojów,rozżalonych na MS zbanowanych piracików płaczących do poduszki za live itp dziwaków. Idź do sklepu pomacaj , pooglądaj, popróbuj dokonaj wyboru. To konsola dla ciebie a nie dla forumowiczów.

12. loopguru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Aż w takiej desperacji nie jestem.200-300 to dla mnie nie problem.Ogólnie miałem zamiar kupić mu elite tyle,że zastanawiam sie po co mu dysk twardy.Chłopak ma 6 lat więc dopiero będzie zaczynał zabawe z konsolką(a co!trzeba szczepić od małego;))

13. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Jak to po co mu dysk? Chocby po to zeby ciszej klocek chodzil (praca napedu jest dosc nieprzyjemna i glosna) i po to zeby wydluzyc zycie lasera.

btw. a to ze mozna kupic cos taniej to chyba nie desperacja ale oszczednosc a za roznice zawsze cos mozna dokupic.

14. loopguru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ofkoz masz rację.Choć nie sądzę,ze mały będzie siedział przed tv 8 godz.dziennie i spali laser po pół roku.Co do pracy konsolki to bez przesady,aż taka głośna nie jest w porównaniu do starego klocka.

15. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pdepne się do tematu i powiem tak mam ps3 i xklocka(zbanowanego:)). I tak nie jest tak jak mówisz z PSN na nim normalnie mecze wchodza szybko i wgl, nie widziałem roznicy miedzy xboxem a ps3, z gwarancja jest tez niby rok od sony ale sklep ci daje 2 lata bo musi i mi tak sklep naprawił konsolkę, dokładnie to wymienił na nowa i sobie teraz w fifke ciupie przez neta. A co do tematu to jak dla tak małego goscia jak moj brat hehe to xbox arcade wystarczy i wez najtaniej a za roznice mu dokup gier lub pada lub kiere :)

Wczytywanie...

Poleć forum