1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno nowego xboxa, doradzcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciupciak, Listopad 12, 2010.

1. ciupciak

ciupciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    jestem posiadaczem starej wersji arcade, niestety napęd ma już problemy, konsola buczy jak startujący helikopter i postanowiłem zakupić nowego.

skłaniam się do x elite 120gb- teraz moje pytanie, na ile jest on cichszy?
    czy istnieje możliwość sflashowania go aby odczytywał kopie zapasowe? słyszałem że istnieje coś takiego jak jtag i xbr (soft?) czy da rade wgrać samemu i co to w ogóle jest?
    czy zajmuje się tym ktoś ze szczecina?
    przeglądając allegro nowe xy elite kosztuja 700zł, slimy koło 1000 i jeszcze 200 za przeróbke napędu -więc chyba się to nie opłaca?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Elite nie jest cichszy.
    Dopiero Slim rozni sie kultura pracy.
    Przerobka Slima polega na wymianie napedu dlatego jest tak droga.
    Napewno w szczecinie jest serwis w ktorym bedziesz mogl przerobic konsole. Szukaj na Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy albo na gieldzie na forum w dziale uslugi.

4. ciupciak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, dzięki. w takim razie będę musiał się rozejrzeć za slimem.
    jak sądzisz czy wymiana napędu to jedyny sposób na złamanie go czy jest możliwość pojawienia się softu?

5. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już nie długo , będzie dostępny ixtreme LT + i nie trzeba będzie wymieniać napędu , aby zrobić flash.

6. ciupciak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ciekawe, na czym to będzie polegać?

czy można na x slim oglądać divx z np. usb? jeśli tak to jak z polskimi napisami?

Wczytywanie...

Poleć forum