1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nowego Xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Piwko89, Listopad 25, 2013.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam mam pytanie a mianowicie zamierzam kupic ten sprzet Xbox 360 250GB + gra - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD sie dowiedziec:
    1.czy po podlaczeniu go internet bd od razu czy potrzebna jest jakas konfiguracja??
    2.Czy pady z mojej starej konsolki jasper bodajze beda bez problemu tutaj dzialac?
    3. jak wyglada sprawa z samym graniem....gry moge zainstalowac na dysk a potem juz plyty nie czyta ino leci z dysku (z plytka w srodku?)??
    4.moze na konice czy wgl oplaca sie ten sprzet brac...

dzieki za pomoc!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Drogo, wczoraj widziałem taki zestaw za 819zl.
    1. Musisz ustawić połączenie i założyć konto XBL.
    2. Tak, Pady są takie same.
    3. Możesz zainstalować grę na dysku ale płyta musi być cały czas w napędzie. Chyba ze przerobisz na RGH.
    4. Patrz wyżej.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie polecam kupować tej wersji "E", gdyż jest ona okrojona od normalnej Slimki. 1 USB mniej, brak wejścia A/V, optycznego. Poza tym to bebechami się nie róźnią. Podobny zestaw (stara slimka + fifa 14) znajdziesz spokojnie do 900zł :)

Wczytywanie...

Poleć forum