1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno oryginalnych PLAY & CHARGE KIT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nightmoon90, Wrzesień 16, 2010.

1. nightmoon90

nightmoon90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Murzynowo
    Witam, chciał bym zakupić na Allegro 2 czarne zestawy PLAY & CHARGE KIT, problem w tym, że potrzebuję profesjonalnej pomocy w zakupie oryginalnych akumulatorków.

Przerabiałem już tanie pseudo podrabiane PLAY & CHARGE o pojemnościach 3800 MAh, baterie z opcją ładowania DURACELA jakiś zestaw, teraz chcę zainwestować w PLAY & CHARGE KIT tylko żeby były oryginalne ...

Na allegro znalazłem kilka aukcji:

1. PLAY &CHARGE KIT/AKUMULATOR +KABEL/2KOL/ROBSON (1230237396) - Aukcje internetowe Allegro
    2. MICROSOFT PLAY & CHARGE KIT GAAMES_PL W-WA (1226233272) - Aukcje internetowe Allegro
    3. XBOX 360 PLAY & CHARGE KIT
    4. MICROSOFT PLAY & CHARGE KIT

No i ewentualne pytanie czym się różni pudełko 1 od 2 (chodzi o zawartość czy, któreś z nich patrząc po pudełku to podróbka?), innych nie biorę pod uwagę bo widać, że to tania Hińszczyzna...

1

2

Proszę o wypowiedzi ludzi znających się na rzeczy ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    te wszystkie zestawy to to samo zauwaz,ze jedne z napisem live,drugie bez jednak to jest ten sam produkt m$,po rozpakowaniu na kablu do pada jest znaczek srebrny z napisem microsoft,na akumulatorze rowniez,bierz ten najtanszy i musisz wiedziec ze wcale nie wytrzymuja 30 godzin,moj zestaw starcza na jakies 5do8 godzin gry z wibracjami...i trzeba znowu ladowac...lepszym rozwiazaniem jest ladowarka osobna z dobrymi akumulatorami cos w stylu sprzetu do aparatu,dluzej wytrzymuja bo nawet do tygodnia...ale jak sie wyczerpia to nie mozesz grac chyba ze masz dwa komplety...play&charge kit tylko ladnie sie prezentuje...wybor nalezy do Ciebie

4. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Polecam kolego kupić na początek słownik. Nie kupuj P&Ch. Dobre akumulatorki będą lepsze, ja lecę na aku. 2-3 tyg w zależności od tego ile gram, a mam dni że bardzo dużo.

6. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Ja dokładnie jak przedmówcy. nie opłaca się tego kupować. Mój kumpel to ma i wychodzi an tym gorzej, praktycznie zawsze ma to podłączone bo jak odłączy to trzyma mu krócej niż jak ja ładuje sobie baterię.

7. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    mogłby ktoś podać jakie akumulatorki kupic i ładowarke do nich? bo jest tego od groma i nie wiem co wybrac

8. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
  10. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Posiadam te akumulatorki i jestem z nich bardziej zadowolony niż "firmowych" akumulatorków znanych producentów

11. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak pisałem też je mam, w dodatku są to akumulatorki nowej generacji, dlaczego, możecie przeczytać na aukcjach. Mimo pojemności 2000 trzymają dłużej niż inne syfy co mają 3200 albo więcej. A ładowarkę mam taką jak podałem link do allegro i jestem także zadowolony.

12. god69father69

god69father69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    lepiej kupic w sklepie masz pewnosc orginalnosc

ja kupiłem kiedyś na allegro niby miało być orginalne a pedało raz dwa wiecej miałem ładowne niż grane nie polecam tam kupować

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

13. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    A ile trwa ładowanie tych aku SANYO ENELOOP ?

sorry, jest napisane na aukcji

- AA w ciągu 230 minut

- AAA w ciągu 135 minut

Co do P&CH zastanawiałem się ostatnio, ale jednak wybiore akumulatorki + ładowarkę. Kiedyś jak miałem pierwszego xboxa 360 używałem Energizer + zwykła ładowarka za 20 zł z Achuan - fakt ładowało się 2 dni aleee same akumulatorki były nie do zdarcia.

14. nightmoon90

nightmoon90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Murzynowo
    Dzięki wszystkim za odpowiedź w temacie, wiem już to co chciałem wiedzieć, choć muszę przyznać, że dużo z Was na swój sposób zniechęcało mnie do zakupu P&CH a jak napisałem to już postanowione, tylko nie wiedziałem, które :)

Jeszcze raz dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum