1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Pierwszego Xboxa oraz Przeróbka

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kryniuk, Maj 28, 2013.

1. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Witam zastanawiam się nad zakupem pierwszego Xboxa głównie zależy mi na tym aby wsadzić do niego duży dysk przerobić i zrobić z niego system multimedialny, nie pytam o opłacalność mojego zakupu, choć jeśli ktoś chce to niech wypowie się na ten temat aktualnie wybieram między DS a pierwszym Xboxem. Moja sytuacja wygląda mniej więcej tak mam już 9 Konsol [PS3,X360,PS2,PsOne,GBA SP,GBA,PSP no i pegasusa ;)] więc kupno Xboxa to rodzaj rytuału by mieć tą konsolę :) Więc zapytam jeszcze raz, dam radę sam go przerobić bez ingerencji we wnętrze konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Specjalista nie jestem ale jak chcesz mieć multimedialnego xboxa to musisz miec RGH. Jak chcesz mieć RGH to musisz wgrac chip czyli musisz ingerować w wnętrze konsoli. Lepiej kup konsole juz z RGH. Z dyskiem np. 500GB nowa ok. 1000zl

4. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
  5. Suszi22

Suszi22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkiej filozofii nie ma w przeróbce softmodowej , pamiętaj tylko by uziemić xbox-a przy podłączeniu dysku wystarczy troszkę zwykłego kabla odizolowanego z obu stron jedną stronę przykładamy do obudowy od pieca 2 do box-a by sobie nie usmażyć dysku i tyle w temacie ogólnie pomimo upływu lat xbox 1-ej generacji wart jest zakupu choć by po to by zrobić z niego nieziemską maszynę Arcade pozdrawiam

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Od siebie tylko dodam, że jak przerobisz softmod'em to jak włączysz org dash'a - tego zielonego, to nie włączaj opcji XBOX LIVE, bo nie dość ,że wywalisz przeróbkę, to już softmod'a po raz drugi nie zrobisz, zostanie tylko montaż czipa.
    Wiem z własnego doświadczenia :)

7. martin66

martin66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak będziesz chciał przerobić i tak będziesz musiał otworzyć. Robiąc softmod musisz zdjąć tylko górną obudowę i podłączyć dysk do komputera. Więć znajdziesz na tym albo innym forum.
    Od siebie dodam, że lepiej jest flashować TSOP albo wlutować chip.
    Pozdrawiam

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    od siebie proponuję kupno przeróbki z czipem (ja mam na alladinie i bardzo dobrze hula) bo:
    po 1: Jest to przeróbka trwała, można formatować dyski bez zabawy z softami - musisz tylko pobrać z internetu autoinstallera (niezbędnik przy posiadaniu przerobionego xbox1)
    po 2: koszt zakupu takowej konsoli będzie niewiele większy niż zakup konsoli przerobionej softem a cena nie powinna przykraczać MAKS 300,- (i to konsola w dobrym stanie !)

Jeśli jednak zdecydujesz się na softmod to jest on dość prosty do wykonania.

Podsumowując:
    Konsola jest już wiekowa ale i tak będę ją polecać każdemu, na obecną chwilę nie ma innej konsoli z któej można zrobić całe centrum multimedialne a różnorodność gier i możliwość bezproblemowej emulacji czyni z niej prawdziwy kombajn.

9. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Dzieki chlopaki, temat sie troche zestarzal wczesniej kupilem DSi XL ale za to teraz na bank dzieki wam kupuje X'a musze jeszcze doczytac i dowiem sie czy dam rade z softmodem czy kupie juz przerobiona.
    Wyslano z mojej Toshiby AC100. :)

Wczytywanie...

Poleć forum