1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno pierwszego Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobasxx, Luty 9, 2016.

1. bobasxx

bobasxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Witam wszystkich.
    Chcę kupić Xbox one dla swoich dzieciaków, mam możliwość zakupu nowej konsoli 1TB w dobrej cenie i teraz pytanie czy jak kupię osobno konsolę z jednym padem, kinecta i drugi pad, to czy to wszystko ze sobą ładnie zegra? Drugie pytanie o konto xbox live gold, widziałem na alle jakieś kody na 13 m-cy za 139 zł czy jak kupię taki kod, to będę miał to konto ważne 13 m-cy, czy jest to tylko abonament, a konto trzeba kupić/założyć osobno ?
    Sorry za lamerskie pytania ale dopiero zaczynam przygodę z Xboxem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    1.tak
    2.konto zakładasz w konsoli, lub na stronie internetowej jest ważne cały czas, xbox live gold jest to abonament do grania online.

4. bobasxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Dzięki za szybką odpowiedź.

5. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    W gołdzie masz też 4 gry co miesiąc do pobrania za darmo 2 na Xone i 2 z xboxa 360 ze wsteczna kompatybilnością.Gry bywają różne raz lepsze raz gorsze.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak wszystko ładnie się zgra, bo niby czemu nie? :) Co do kont, to ogólnie każdy użytkownik konsoli ma założone swoje konto Xbox Live, konto przechodzi w status gold jak kupisz właśnie taką subskrypcję jak ta za 139zł. Mało tego, jak dasz subskrypcję na jakieś konto to w ustawieniach konsoli poszukaj opcję o nazwie Moja konsola domowa i ją ustaw na koncie na którym była wbita subskrypcja i w ten sposób wszystkie inne konta jakie masz na konsoli będą mogły grać w gry multiplayer i gry przypisane do tego konta :) Gry z golda można pobrać z konta na którym jest subskrypcja :)

7. podly12

podly12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubartów
    Tak wszystko bedzie działać. Co do kodu to wykupujesz go i aktywujesz na swoim założonym koncie po 12msc gold przestaje być aktywny i mozesz go aktywować kiedy chcesz

8. bobasxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Dziękuję wszystkim za opdowiedzi.

Miałem obawy czy się zgra, bo nie wiedziałem czy trzeba kupować tylko w zestawach? Teraz już wiem.

9. bobasxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Mam jeszcze pytanko, jak mogę sprawdzić czy Kinect był już rejestrowany na stronie Microsoftu i ile jest na niego gwarancji ? Mam numer seryjny Kinecta, ale nie rejestrowałem jeszcze nic na stronie Microsoftu, czy mogę zarejestrować sam Kinect, a później ewentualnie go wyrejestrować ? Mogę kupić nówkę z komisu ale tam dają tylko rok gwarancji, a chcę sprawdzić jak długo faktycznie u nich leży.

10. bobasxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    P.S.
    A może na Kinecta jest tylko jeden rok gwarancji producenta ?

Wczytywanie...

Poleć forum