1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno przerobionego XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patmar950, Wrzesień 29, 2015.

1. Patmar950

Patmar950 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mam zamiar kupić przerobionego xboxa 360 i tutaj mam kilka pytań:
    1.Te konsole mają tylko 4GB. Więc będę potrzebował dysku zewnętrznego takiego na usb czy takiego specjalnego do xboxa na którego będę mógł zgrywać gry z internetu?
    2. W jaki sposób mam zgrywać gry i jak to ogólnie wygląda?

Proszę nie dawajcie linków bo tam są strasznie ogólne informację i trudne skróty. Dzięki.

PS: mam zamiar kupić przeróbkę RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    1. Przydał by ci się dysk wewnętrzny na gry które posiadają content lub dlc. Same gry można odpalać z dysku wewnętrznego/zewnętrznego/pendrive.
    2. Pobierasz obraz iso, przerabiasz go programem do formatu xex/god, kopiujesz na pedndrve/dysk. Grasz lub kopiujesz na dysk wewnętrzny. Dysk zewnętrzny/pendrive musi być sformatowany FAT32 aby go konsola odczytała.

Content - Nie które gry posiadają HD textury lub np jak GTA, MGS że cała płyta jest zbiorem plików które muszą być na dysku wewnętrznym. Można niby kombinować z pendraive jak dysk wewnętrzny ale więcej z tym problemów, no i żadnych dlc na tym nie odpalisz.

Najlepiej jak masz kasę, to kup z dyskiem wewnętrznym 250gb. Wtedy możesz też kopiować gry przez kabel sieciowy z kompa na konsole z dużą prędkością.

Patmar950 lubi to.
  4. Patmar950

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki. A powiesz mi jeszcze jak nagrać grę na ten dysk wewnętrzny? Mam go jakoś do komputera podłączyć?

5. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Nie nie musisz. Masz 3 sposoby jak nagrać grę, pendrive/dysk zewnętrzny/FTP. Formatujesz pendrvie/dysk zewnętrzny do FAT32 i kopiujesz przerobioną grę. Potem podłączasz do konsoli i grasz lub kopiujesz do folderu np GRY na dysku konsoli. FTP opisałem wyżej.

6. Patmar950

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki. Można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum