1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno przerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rasiu18, Marzec 26, 2013.

1. Rasiu18

Rasiu18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!
    Pewnie było już wiele takich tematów, ale postanowiłem je także zadać.
    Szukałem konsoli i znalazłem na allegro coś takiego:
    ZESTAW XBOX 360 HDMI PRZEROBIONY LT 3.0 GWARANCJA (3132145616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ZESTAW XBOX 360 20Gb PRZEROBIONY LT 3.0 GWARANCJA (3112026973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy nie są to jakieś "odrodzone" konsole, które po tygodniu się zepsują oraz czy będzie można na nie od razu wgrywać gry, czy trzeba będzie jakiegoś "clienta" zainstalować?
    Dodam, że do konsoli będę chciał dokupić kinect, a telewizor mam stary(jeszcze kineskopowy).
    Pozdrawiam

Edit: Skoro już pytam to czy nadawałby się taki kinect:
    http://allegro.pl/kinect-box-20-gier-adventures-games-master-wawa-i3119711056.html
    ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie bierz to trupy , nawet nie jest podana data produkcji więc pewnie konsole z 2006 r do tego nowe konto sprzedającego i gwarancją na 14 dni to będzie kant jak nic wszystkie konsole po rrod

4. Rasiu18

Rasiu18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mógłby ktoś podać mi jakiś link do aukcji z konsolami przerobionymi, ale "porządnymi", albo do jakichś tanich konsol z/bez kinectów(w każdym razie cena konsoli + kinecta musi się w tysiącu zamknąć).
    Pozdrawiam

5. themati

themati Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Przemków
    W Realu były po 699 zł z jakimiś grami jeden pad bez kinecta, przeróbka w okolicach 100 będzie.

6. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przerobioną i z kinectem w 1000 się raczej nie wyrobisz. Ja tydzień temu kupiłem slima 4GB z RGH i z przesyłką wyszło mnie 806 zł. Zresztą kupowałem od człowieka z tego forum - `akir :)

7. Rasiu18

Rasiu18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie tak w 950zł jest kinect + 1 pad + 1 gra + slim 4gb nówki na allegro i nie wiem czy taką kupić i szukać kogoś do przeróbki(tylko czy w mojej okolicy ktoś przerabia to wątpię, a samemu nie przerobię), czy szukać przerobionych, bo tą stówkę za przerobienie bym jakoś jeszcze przeżył;D

8. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli nie masz nikogo w okolicy kto mógłby Ci przerobić to szukaj na allegro. Zrezygnuj na razie z kinecta i kup slima. Ponad to jeżeli kupisz wersję konsoli taką jak ja, tzn 4GB musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie do niej kupić dodatkowy dysk żebyś nie musiał co chwilę latać z pendrivem. Do tego dochodzą akumulatorki do pada, albo baterie. To też nie sa tanie rzeczy.
    Nie kupuj używek. Nigdy nie wiesz co ktoś robił z konsolą i dlaczego tak na prawdę ją sprzedaje.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za 100zl tez nie przerobisz cena ok 180-250zl..

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

10. Rasiu18

Rasiu18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że będzie trzeba dysk dokupić, ale to w swoim czasie(tak właściwie to zależy mi póki co tylko na tym, żeby mieć kinect sports, a w wakacje dopiero bym inne gry pościągał), a co do kinecta to bez kinecta xbox dla mnie nie ma sensu, bo właśnie tylko dla gier pod kinecta chcę go kupić(w inne wolę na pc'cie popykać, a przy kinectcie przynajmniej bym się poruszał, bo mam bardzo mało ruchu, "taka sytuacja";d).
    Ewentualnie macie może namiary na ludzi przerabiających w Wielkopolsce?
    Pozdrawiam

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    poszukaj w dziale GIEŁDA, na 100% coś znajdziesz dla siebie.
    poza tym kupując w sklepie nie będziesz wiedział jaka jest data produkcji a do LT 3.0 jest wymagana bodajże nie wyższa niż wrzesień 2011
    Kupuj tylko od zaufanych i polecanych sprzedawców

12. Mocio

Mocio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RGH w tej chwili zrobisz na wszystkich slimach z LT jest tak jak kolega wyżej pisał

Wczytywanie...

Poleć forum