1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno słuchawek

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez wojsz20, Listopad 21, 2012.

1. wojsz20

wojsz20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam poszukuje słuchawek do xboxa 360 (Dzwiek z gry oraz rozmowy ) Teraz używam zwykłych słuchawek które mam podpiete do dvd , używam komponentu(inne kable video nie mogą być bo mi freezuje sie xbox przez zje*** telewizor) Mam na oku takie coś:Tydzie ze SteelSeries - SteelSeries Spectrum 5xb - gram.pl , czy bedzie na tym headsecie słychać dzwieki z gry oraz rozmawiać ? Jeśli macie lepsze propozycje to piszcie (wydatek max 150zł)

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam to i jest to najlepsza oferta do tej ceny. Bardzo dobre słuchawki. Miałem też Turtle beach Px21 ale strasznie męczyły głowę. 5XB są mega wygodne.

Tak.

4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
  5. Grzesiek Ziętek

Grzesiek Ziętek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dziadowa Kłoda, Poland
  6. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Mad Catz TRITTON TRIGGER - sam je mam i polecam .

Wczytywanie...

Poleć forum