Kupno taniego Xboxa 360 z Allegro

KarmiPL

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem za 250zł. Sprzedadjący miał ich wiele myślę, że większość jest po reballingu lub reflow, ale ja dostałem za drugim razem(pierwszy miał artefakty i go odesłałem) Xboxa który wygląda dość obiecująco, uruchamia się zawsze za pierwszym razem, nigdy się nie wyłącza, i nie ma artefaktów. Jest to wersja z chromową tacką i bez hdmi nie wiem jaka to wersja bo naklejka jest zerwana z tyłu. Widać, że xbox nie był naprawiany przez jakiegoś gimnazjalisty tylko przez jakiś serwis bo jest plomba od jakiegos serwisu. Chiałem zapytać jak mam wytestować tego Xboxa bo mam czas 7 dni na oddanie, mam uruchomić gre i zostawić na całą noc bo takie zwykłe godzinne może być za mało, na co mam zwracać uwagę? Jeśli Xbox by był dobry chciałbym go zabezpieczyć przed rrodem i zrobić nowe chłodzenie. Czy istnieje coś co mogłoby mi zrobić jakość Full HD bez HDMI?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Napiszę wprost. Kupiłeś złom, ta Twoja konsola i tak padnie to kwestia czasu.
 

KarmiPL

Świeżak
Świeżak
A skąd ta pewność?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze za 250zł ciężko kupić coś dobrego, chyba że trafisz na jakąś mega okazję. Konsola bez hdmi czyli xenon ew. opus, a jak wiadomo te modele są bardzo podatne na rrod. Piszesz, że jest plomba jakiegoś serwisu... czyli można się domyślić że konsola była już naprawiana.
 

wojtek219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do jakości HD to musisz sobie kupić KABEL AV HD DO XBOX 360 i bedzie ci smigało w HD. Poszukaj na allegro albo w sklepach
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Skoro masz 7dni rozruchu, to używaj jej jaknajwięcej.
Niestety, ale w tych modelach awaryjność jest dosyć duża..

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do jakości HD to musisz sobie kupić KABEL AV HD DO XBOX 360 i bedzie ci smigało w HD. Poszukaj na allegro albo w sklepach
No właśnie o to chodzi, że nie będzie śmigało, gdyż końcówka kabla, którą podłączasz do monitora to VGA, a jakość nie jest dobra.
 

marput

Świeżak
Świeżak
bez sensu wpychanie się z sobą i 250zł w xboxa trzeba mieć minimalnie więcej na jaspera i to fajnego lub slimkę nigdy bym nie kupił starszej wersji pamiętam jak się kiedyś grało to godzinka dwie grania i odpoczynek konsoli męka a teraz? można grać ile wlezie przynajmniej mi się tak wydaję wiadomo że obciążasz konsolę ale uciążliwe jest czekanie na rozgrywkę
 

koloboro

Użytkownik
Użytkownik
to xenon. nie ma przed nim długiego życia. tym bardziej że ktoś już coś w niej robił, najprawdopodobniej reflow. padnie szybciej niż myślisz.
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Oddaj go póki możesz i uzbieraj 200-300 zł więcej i poszukaj jakiegoś sprzedającego na forum, bo jest ich wiele. Ja zakupiłem Elite Lt 3.0 z 2 padami i kilkoma piratami + kabel HDMI, zasilacz za 400 zł (nie na forum), więc wystarczy poszukać okazji.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
odeślij póki możesz bo później będzie płacz.
konsola padnie prędzej czy później
 

Centek

Użytkownik
Użytkownik
Ja w 2009r kupiłem Falcona za 270zł z padem i zasilaczem, bez pudła i niczego więcej, w dodatku w padach były resztki żarcia ale kasy nie było to się brało na co starczyło :p Kabel dokupiłem i tyle. Chodził ponad 2 lata i sprzedałem, kupujący do tej pory mi nie dzwoni że konsola padła :p ale Ty najwidoczniej dostałeś xenona czyli tragedia, dziwię się, że jeszcze takie są na rynku, dozbieraj z 50zł i kup chociaż falcona a najlepiej jaspera :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dlatego najlepiej nie kupować tanich xboxów na allegro. Lepiej dołożyć trochę i kupić coś porządnego np. jakiegoś Slima lub chociaż Jaspera. Dopłacisz trochę a będzie dłużej ci służył :)
 

Do góry Bottom