1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno Telewizora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patrykreset, Luty 6, 2013.

1. patrykreset

patrykreset Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gniezno
    Vision 4

co sądzicie na temat tego telewizora?Proponujecie inny za ta cene(1200)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. d3vil u

d3vil u Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    on na podzespolach lg chyba jest. jaka cena>

4. patrykreset

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gniezno
  5. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak dla mnie Samsung lepsiejszy :)

Pozdro !

6. Seiya

Seiya Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmm Samsung ma Full HD co Grundig nie posiada jeśli opis jego jets prawidłowy :p Nie piszę jaką częstotliwość ma Samsung ale strzelam że 50-100 więcej za tą cenie nie będzie mieć . Z tych dwóch brałbym Samsunga , pewniejsza firma

7. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Pewniejsza firma ? Mi większość produktów od Samsunga padała zaraz po gwarancji, teraz nic nie kupuje od nich. Lepiej poszukać jakiegoś PHILIPSa lub LG (polecam te firmy).

8. Seiya

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @Malan ale mając do wyboru Grundiga czy Samsunga , Samsung jest pewniejsza firmą , jeśli chodzi o inne firmy to wiadome że Sharp czy Sony są godne polecenia ale i również cena pójdzie w górę , LG czy Philips też bym polecił choć bym był bardziej skłonny do Sharpa czy Sony :)

9. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Z tego co wymieniłeś tylko Sharp sie trzyma, z Sony jest podobnie jak z Samsungiem. Grundingi kiedyś były dobre nie wiem jak teraz.

10. Seiya

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy ja wiem czy Sony porównywać do Samsunga wielu znajomych ma Sony i nie narzekają ale jak punkt widzenia jest zależny od punktu widzenia :p

11. patrykreset

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gniezno
    czytałem wszystkie opinie na skąpcu.pl to wszyscy oceniali ten produkt za bardzo dobry lecz tak jak kolega pisze 50hz to mało??ogólnie ludziom tez przeszkadza ze tylko 2 wejście hdmi 1 usb i ze nie ma internetu wdg mnie głupota.Po co więcej niż jedno usb?Po co internet jak mam komputer parę metrów dalej?

czekam na dalsze opinie z góry dziękuje :)

12. SkoreK76

SkoreK76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kluczbork, Poland
    Dokładnie 50 Mhz to mało, do gier minimum to 100 Mhz. Napisz jaki masz przedział cenowy to coś pomożemy ;)

13. Seiya

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No jedyny minus to fakt 2 wejścia HDMI szczególnie jak masz Dekoder , dvd i Xboxa , co do USB po co komuś dwa lub więcej wejść ? Internet nie wiem jak w tym ale w tych modelach +-1600 jest wejście na kartę sieciową więc może i tu też będzie . Jesteś w stanie dodać coś do tych 1200 ?

14. patrykreset

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gniezno
    nie za bardzo,limit 1200;/.50 Hz Clear Motion Rate co to jest dokładnie?

15. Adult

Adult Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to firma Samsung jest teraz jedną z lepszych na rynku. I taka mała ciekawostka "Firma Samsung zdecydowała się wykupić wszystkie udziały marki Sony w S-LCD Corporation. Transakcja ta jest efektem długofalowego planu firmy Sony, która wycofuje się z produkcji telewizorów." I jak dla mnie to lepiej uzbieraj jeszcze parę groszy i kup sobie lepszy TV bo telewizor raczej kupuje się na parę lat :) 50 Hz to bardzo mało jak dla mnie podstawa to 100 Hz.

16. d3vil u

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    jak masz okazje kupuj sonego takie kolory itp nie znajdziesz w zadnym innym ewentualnie w toshibie ale jakosciowo jest troche słabsza... poza tym sony troche za mocno sie ceni i stosunek ceny do jakosci troche zawyzony, ja kupilem lg 37 za 1600 i na hdmi super wyglada temat i zadowolony jestem w 100 procentach,,, co prawda nie ma wifi widi itp ale nie potrzebne to jest wg mnie w tv od tego sa kompy,

17. d3vil u

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    tak z tym ze sony ma lepsze silniki popraawy kolorów itp w samsungach troche gorzej to wyglada ale ceny sa przystepne, 100hz to minimum 50 to bedzie smurzyc i nie bedzie obraz wyrazny przy jakichs spektakularnych akcjach

18. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Ja mogę polecić Toshibe ceny nie wygorowane a jakosc naprawde bardzo dobra..... Firma nie doceniana na naszym rynku.... Samsunga bym nie brał nie ufam firmie która robi odkurzacze telewizory i pralki itd. Mi to śmierdzi Daewooo :D

19. kuboszkozi

kuboszkozi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: kupno Telewizora

"Lepsze silniki do obrazu". Matko Boska ludzie nie macie pojęcia o temacie i każdy chwali to co kupił i nie koniecznie jest z tego zadowolony. Ja kupiłem samsunga za 1000 zł i działa już 3 rok. Ma USB i 3 Hdmi 100Hz i jest git.

Wysłane za pomocą Galaxy S III

20. d3vil u

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    toshiba jedna z lepszych w tv jako pierwsi maja tv co 3d mozna bez googli ogladac i ledowe bardzo dobre sa ceny naprawde spoko 939 kupisz z wifi widi 100hz z nagrywaniem i odtwarzaniem na usb za 1600 pln 32

21. d3vil u

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    motionflov live color itp to sa funkcje poprawy kolorow jakosci obrazu co w tym dziwnego ? na to sie tez zwraca uwage jesli kupujemy tv do grania czy to xbox czy ps3 czy cokolwiek innego

Wczytywanie...

Poleć forum