1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno telewizora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mixyr, Styczeń 5, 2011.

1. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Hej, chciałbym kupić jakiś tani telewizor LCD 26 cali, żeby miał HD Ready lub Full HD i można go było zawiesić na ścianie. Byłby mi potrzebny do podłączenie do niego pakietu Cyfrowy Polsat HD przez HDMI i oczywiście Xboxa 360 przez HDMI. Co polecacie?
    Sam znalazłem w necie telewizor firmy OTAKE HD Ready 26" cali za 879 zł. Co o nim myślicie?
    OTAKE LCDTV 26'' 26TK3 - [OTAKE] - IMPERIUM.net.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Odpusc sobie takie firmy. Rozejrzyj sie za jakims Sony, LG, Samsungiem czy nawet Sharpem.
    26' to malo jak na telewizor to od razu mowie.

4. mixyr

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Wiesz ja nie mam znowu tak wiele kasy żeby bulić za Sony 40 cali...
    Myślę, że 26 cali to jest wystarczająco jak na telewizor i jak na moje potrzeby :)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    26 cali to jest bardziej monitor niż telewizor, ja jednak bym ci polecił kupić nieco większy, może ok 32 cale?

7. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bym takiego czegoś nie kupił… sam ostatnio kupowałem TV i padło na samsunga.
    dokładnie SAMSUNG 32'' 32C650

8. mixyr

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Całkiem dobry, tylko mi zależy na podłączeniu x'a przez HDMI jak i również Cyfrowego Polsatu HD, więc raczej odpada...

Ja uważam, że 26" cali to wystarczający rozmiar jak dla mnie, poza tym nie chce wydawać więcej specjalnie aby mieć 32 cale

Za drogo... ;(

Mógłby ktoś jeszcze coś zaproponować, doradzić?

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nikt ci już nie doradzi. Chcesz coś lepszego to szykuj więcej kasy. Telewizor to zakup na conajmniej pare lat więc warto zawsze dołożyć i kupić lepszy niż potem żałować

10. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    879zł a w promocji bez vatu w mm lub saturnie kupisz 32 samsunga lub lg za 1200 zł lepiej dołóż. Nieznane firmy są do bani. Słaba jakość wykonania i po krótkim czasie bolą oczy. Co do wielkości 26 cali to naprawdę mało lepiej kupić te 32.

11. mixyr

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    hmm to bede musiał się jeszcze zastanowić... tyle że w moim wieku - 15 lat nie jest łatwo od tak uzbierać 1200 zł

12. Karox

Karox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Tak jak mówią wyżej 32" będzie bardziej opłacalne no chyba, że nie masz kasy... to rozumiem, ale chyba lepiej będzie jak odczekasz troszkę i uzbierasz odpowiednią kwotę.. :p Pozdro.

13. mixyr

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    No może tak :)

14. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ja mam 13 lat i uzbierałem 2000zł na tv Samsung LE30C550, a kieszonkowe mam 35zł

15. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jednak bym ci polecil dozbierac bo kupowac slaby tv a pozniej zalowac to jest bezsensu. A poza tym widziales jaki ten tv w podanym przez ciebie linku ma czas reakcji 14ms ... a jak bys dozbieral i kupil jakis 32" od znanego producenta to bys mial i lepszej jakosci obraz i o wiele mniejszy czas reakcji ok 5ms.No i kontrast 3000:1 to jest naprawde slaby wynik wiekszosc nawet tych slabszych tv ma 30000:1 czyli 10 razy wiekszy. Tak wiec zastanow sie.
    @up zeby uzbierac na taki tv z twoim kieszonkowym to bys musial odkladac 57miesiecy czyli prawie 5lat ... a pozatym nie spotkalem sie jeszcze z takim modelem LE30C550 znajdz mi 30" tv lcd :)

16. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Jeżeli pytasz o telewizor za 900 zł to zakładam, że już tyle masz więc pozostaje Ci dozbieranie różnicy. Dokładnie 300 zł. Jest styczeń, zaraz ferie, weź się do jakiejś roboty i nie będzie problemu. 26" to faktycznie trochę bieda, tym bardziej, że z tego co piszesz to nie będzie telewizor tylko do konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum