1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno TV

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez PIKOxPL, Październik 21, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Chce kupić telewizor tylko nie moge sie zdecydowac mam do wyboru te 2 ktore waszym zdaniem lepszy. Moge wydac do 2100zl.

Samsung UE40EH5300
    Samsung UE40EH5300 - Ceneo.pl

LG 42LS570S
    LG 42LS570S W SKLEPIE NEONET.PL

zalezy mi najbardziej na obrazie i dzwieku oraz ktory bedzie lepiej pasowal pod xboxa do gier. Oba telewizory maja wady jak i zalety.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Kupno TV

LG jest troszke wiekszy mimo to polecam Ci Samsunga .

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

4. PIKOxPL

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    odswiezam temat

najbardziej odpowiada mi ten LG-42LM620S lub ten LG-42LM640S ale nie wiem czym sie roznia zalezy mi na dobrym dzwieku obrazie w grach jak i w ogladaniu filmow czy kanalow tv mozecie mi doradzic albo sami podajcie typy tak do 2400 zl

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Witam.

Osobiście mam LG 37LS570s i tą serię ci polecam, obraz jak i dźwięk żyleta. Nie zawiodłem się na LG Tobie również polecam...

6. PIKOxPL

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ogolnie to ja na poczatku chcialem kupic tego lg co ty masz bo jest najtanszym modelem ze smart tv i ma duzo funkcji w tym nagrywanie usb ale jakos na tym mi zabardzo nie zalezy chyba ze mozna nagrywac filmy jak grasz na xboxie ? ogolnie znalazlem powyzsze modele i one maja 3d 4x okulary i 400 hz a mysle ze 2400 to rozsadna cena i sie nie zawiode.

jaka jest roznica miedzy telewizorem LG 42LM620S a tym LG 42LM640S ten 2 jest drozszy ale nie widza w parametrach nic szczegolnego chyba ze ten 2 odtwarza wiecej formatow wideo takich jak mkv ale wy mi powiedzcie bo jesli nie ma zadnej to wole kupic ten 1

Wczytywanie...

Poleć forum