Kupno uszkodzonej konsoli

rafcio_1988

Świeżak
Świeżak
Wiam, mam zamiar kupić uszkodzoną niezbanowaną konsolę z RRODem lub zepsutyn napędem, wersje arcade kosztują od 50 do 100 zł.
Mam zamiar zdobyć paragon i wysłać ją do Microsoftu na gwarancję.
Pracuję w sklepie RTV AGD więc ze zdobyciem dowodem zakupu problemu niemam.

Jak myślicie czy Microsoft naprawi taką konsolę lub przyśle mi nową?

Proszę o opinie czy w ogole warto się za to brać? Ewentualnie myślałem żeby kupić z walniętym laserem i po prostu wymienic laser 40 zł lub caly naped ok 100 zł.

WARTO???

Pozdrawiam
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiesz że to powinno przejść o ile konsola ma nie naruszone plomby, ale pewności nie mam lecz z drugiej strony MS nie daje na paragonach ani imienia ani numeru konsoli nic więc nie będzie powodu do podejrzeń, tylko załatw sobie paragon tak z przed roku bo jak konsola będzie wyglądała na roczną a paragon będzie z przed 2 dni to będzie coś nie tak.
 

rafcio_1988

Świeżak
Świeżak
mam zamiar dorzucic paragon z grudna 2009 czyli końcówka 2 letniego okresu gwarancji.
a myslisz ze jezeli np kupie konsole z roku 2006 / 2007 to beda ja w ogole chcieli naprawiac? przeciez te pierwsze serie byly najbardziej wadliwe.
a dostac nówke za 100 zł to dobry interes jak ktoś by dobrze pokombinował to można majątek na tym zbić.

wiem tylko tyle ze napewno nie przejdzie jezeli ktos zaejstrowal kosole na stronie xbox bo przypisany jest wtedy nr seryjnych do daty zakupu
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ta zarejestrowana nie przejdzie a konsola z 2007 sprzedana w 2009 to też trochę naciągane musisz albo skołować paragon z 2008 albo konsolę z 2008 ale z tą konsolą i tym paragonem też możesz spróbować najwyżej odmówią.
 

rafcio_1988

Świeżak
Świeżak
będę próbował i dam znać jak poszło :)

ale powiem Ci szczerze, że u mnie w sklepie są w sprzedaży towary takie jak np tv z data produkcji nawet 2005 hehe a ludzie czasami to kupuja...
 

suveren

Świeżak
Świeżak
A nie masz tam może jakiś starych ARCADE'ów, wszędzie szukam i nie wiem czy da się jeszcze taki dostać gdzieś, mówię oczywiście o nieużywanych.
 

Do góry Bottom