1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno używanego bf3 a stare konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karol710, Marzec 27, 2013.

1. Karol710

Karol710 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.Mam pytanie,kiedyś grałem w Battlefield 3 na xboxie,znudził mi się i sprzedałem grę, ale konto zostawiłem,teraz planuję znowu kupić battlefielda używanego,i teraz nasuwa się pytanie czy jak kupie używanego battlefielda to moge grać na starym koncie (na którym kiedyś aktywowałem online pass),czy musze znowu kupic online pass.Z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie musisz, online pass jest aktywny na Twoim koncie.
    Jak nie masz go na konsoli to pobierz jeszcze raz, logując się przez przeglądarkę na xboxlive.pl i dodaj go do kolejki pobierania.

Wczytywanie...

Poleć forum