1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Używanego Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez APEEX999, Marzec 10, 2013.

1. APEEX999

APEEX999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim jestem tu nowy i chciałem się zwrócić do was z prozbą o pomoc w kupnie xboxa.
    Mój znajomy ma na sprzedaż przerobionego na LT 3.0 xboxa 360 Elite 120 Gb dysk + 2 pady i 11 gier i chciałbym się dowiedzieć co sprawdzić podczas zakupu tzn czy to jest jasper to wiem ale np czy naped nie jest zużyty itp a i czy jakość obrazu na moim tv bd zadowalająca Deawoo DTL 2950K oczywiście jeśli da się to jakoś stwierdzić .

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeżeli nie zamierzasz grać online to poszukałbym slima z rgh. A jeśli jednak chcesz grać po sieci to sprawdź czy to jest Jasper i zainstaluj parę gier z płyt na dysk konsoli aby sprawdzić czy napęd jest sprawny. Poza tym sprawdź wszyskie gniazda w tej konsoli. Najlepiej będzie jak wszystko to sobie sam sprawdzisz w obecności kumpla jeśli nie mieszka daleko. Jeśli jednak to nie będzie Jasper to daj sobie z nią spokój.

4. APEEX999

APEEX999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy jeśli jest z HDMI to nie znaczy ze jest to jasper ? i jak wygląda sprawa z moim TV obawiam sie o to bo gdzieś słyszałem o tym że może sie jakaś mgła pojawić czy jakieś inne wkurzające problemy. Nie zamierzam grać online ale i też nie ufam allegro jakoś osobiście nigdy nic nie kupiłem z internetu. A dlaczego mam kopiować zawartość płyty na dysk czy nie wystarczy np że włożę płyte wyjmę włoże inna i tak upewnię się że napęd jast ok ?

5. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Jak masz dostęp czy coś niech ci kumpel zrobi po prostu zdjęcie zasilacza jeżeli 150W to w 100% jasper, 170W to możesz się trochę obawiać (Falcon te starsze płyty główne). Albo data produkcji poda ci powyżej 2009 czerwca to w 100% jest jasper.

6. APEEX999

APEEX999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak czytałem o tym ale zanim ewentualnie kupię go od niego to chcialbym dowiedzieć sie więcej o jak xbox bd współgrał z moim tv chyba da sie to sprawdzic znając specyfikacje TV ?

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Normalnie podłączysz konsolę do tv pod euro złącze ( scart ) i będziesz miał obraz. Wiadomo,że nie będzie to jakość hdmi czy komponent,ale będziesz coś tam widział.

Wczytywanie...

Poleć forum