1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno używanego Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snafu, Wrzesień 23, 2013.

1. snafu

snafu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, jak sama nazwa wskazuje, mam zamiar kupić używanego xboxa 360. Nie chcę przeznaczyć na niego dużo pieniędzy bo będzie mi on jedynie potrzebny dla gta v, ale już mniejsza, przejde do sedna sprawy - na allegro zaciekawiła mnie jedyna aukcja, gdzie xbox jest naprawdę tani, a mowa o
    SZOK!! XBOX 360 HDMI PRZEROBIONY LT 3.0 GWARANCJA (3565317370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Napisałem wczoraj do sprzedawcy, ale niestety jeszcze nie odpisał z którego roku jest konsola i jaką ma płyte główną. Oczywiście pisze na aukcji, że ma poprawione chłodzenie, ale nie wiem jak to interpretować, bo wiem że było kilka konsol z poprawianym chłodzeniem a te najlepsze to jaspery, przechodząc dalej niby wszystko ok, ale niepokoi mnie jedna sprawa, jedna z osób która kupiła konsolkę od tego pana napisała w komentarzu
    Poczytałem już o tym trochę i wiem, że już na pewno ktoś rozbierał tą konsolkę i coś przy niej skrobał. I teraz pytania, bo naprawdę nie chce wydać pieniędzy w błoto by zaraz po włączeniu konsoli wyskoczył mi rrod czy inny błąd, który definitywnie rozwali konsolę. Czy ta konsolka jest warta tych pieniędzy i czy udźwignie mi bez problemu gta v, z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Moim zdaniem nie warto, gdyby to był JASPER, to sprzedawca napisałby to tłustym drukiem.
    Poza tym nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym komplecie nie ma pada.
    Najlepiej jakby sprzedawca wysłał Ci zdjęcie tyłu konsoli, wtedy po gnieździe zasilacza poznasz na jakiej jest płycie konsola.

4. snafu

snafu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do pada to zauważyłem, a więc skoro tak to rozumiem, że jak używana konsola to tylko jasper, tak ?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jasper lub slim.

6. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Jeszcze slima możesz szukać w dobrej cenie.

7. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    trochę drogo, no ale jak juz się zdecydujesz to bierz wersję z hdmi i lt3 bo gta na lt2 raczej nie pojdzie. w polepszone chłodzenie to nie wierz bo to tylko kawałek taśmy izolacyjnej przyklejony na tunel i radiator. ważne zeby konsola miała czym oddychać. mam na myśli dość wolnego miejsca wokół niej.

Wczytywanie...

Poleć forum