1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno używanego XOne z grami ale z zablokowanym profilem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MichalJot, Styczeń 28, 2016.

1. MichalJot

MichalJot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć. Jako zupełny świeżak w temacie konsoli chciałbym żebyście oświecili mnie w kwestii licencji. Na forum jest kilka tematów w których znalazłem wspominki na ten temat, ale nie ogarnąłem tego do końca.
    Chcę kupić używanego Xboxa One z zainstalowanymi już grami. Sprzedający zaznacza że profil gracza jest zablokowany, ale konsola jest ustawiona jako domowa. W związku z tym - gdy stworzę swój profil to konsola będzie dalej jako moja domowa? Jeśli sprzedawca kupi sobie inna konsolę i ustawi ją jako domową to czy stracę dostęp do gier które są zainstalowane na sprzęcie, który kupiłem? Innymi słowy - czy konsola domowa jest przypisana do danego profilu gracza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta dopóki on tego konta z grami nie ustawi u siebie jako domowe to u Ciebie będzie to działać ale znając życie to ustawi zaraz jak kupi nowa konsole i tyle z grania będzie, te gry są martwe, działają bo działają.

4. tomek23a

tomek23a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym omijał szerokim łukiem konsole z grami. Zapłacisz a po paru dniach były właściciel zmieni dane do konta i stracisz wszystkie gry. Niema co przepłacać. Kup sobie czysta konsole bez gier...

5. MichalJot

MichalJot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak też mi się wydawało, dlatego chciałem się upewnić u znawców. Dzięki wielkie, można zamknąć. :)

Wczytywanie...

Poleć forum