1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno używanych gier POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawlakp19, Marzec 5, 2012.

1. pawlakp19

pawlakp19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witajcie!
    Mam do Was pytanie odnośnie kupna używanych gier na xbox 360. Konsolę posiadam dopiero 4 dni, więc wybaczcie mi jeszcze mój niedowład umysłowy odnośnie tego właśnie tematu ;). Do sedna : zastanawiam się czy kupno używanych gier (od kogoś np. allegro) jest w pełni legalne? Tzn. załóżmy, że chcę sobie kupić Battlefielda 3, widzę że jest w okazyjnej cenie do kupienia używany i czy jeśli go kupię mogę spokojnie i legalnie grać na xbox live? Pytam bo chętnie kupię kilka używanych tytułów (ze względu na to, że są tańsze) a chciałbym z nich móc w pełni legalnie korzystać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak oryginalna to pewnie że tak :) Ale niektóre gry np. BF3 posiadają przepustki sieciowe, więc jak ktoś wykorzystał to będziesz musiał dokupić

4. pawlakp19

pawlakp19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Rozumiem ;) Czyli mogę spokojnie kupować. A te przepustki sieciowe to chyba kojarzę bo jak kupiłem UFC Undisputed 3 to też jakiś kod do gry w sieci jest podany. PS. drogie są takie przepustki(i jak je dokupić) ?

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    800 MSP albo ok. 30zł na allegro znajdziesz ewentualnie pisz w działe giełda na pewno ktoś ma

Wczytywanie...

Poleć forum