1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X ONE w Polsce i Polskie konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez keymuth4, Maj 31, 2014.

1. keymuth4

keymuth4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam w planach kupić w przyszłym tygodniu XBOX'a ONE poprzez allegro (prawdopodobnie)

Ponieważ konsola nie jest jeszcze oficjalnie wspierana w naszym kraju, a nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi przeszukując wszelkie możliwe strony, chciałem się zapytać Was - posiadaczy tej konsoli:

Kupię X1, założę sobie Polskie konto na stronie M$...

Rozumiem, że podczas pierwszego uruchomienia i konfiguracji konsoli, nie mam Polskiego regionu do wyboru, załóżmy, że wybiorę UK, zaloguję się na Polskim koncie (bo doczytałem, że problemów nie będzie) i co dalej?

Przede wszystkim o co mi chodzi?
    Czy od oficjalnej premiery (wrzesień) będę mógł zmienić w konsoli/na stronie m$ region z UK na PL przy zachowaniu wszystkiego, co do tego czasu będę mieć? Czyli profil->osiągnięcia etc...

W jaki sposób mam aktywować konto GOLD? Czy dalej robi się to poprzez m$ points?

Jeżeli zdecydowałbym się na bundlepacka z grą (np Titanfall bądź inna), a są gry w zestawie w formie kodu/zdrapki, czy po wpisaniu kodu, pobraniu gry i w przyszłości zmianie regionu zachowam to, co miałem wcześniej?

Jak się ma faktycznie sprawa jeżeli chodzi o reklamację sprzętu? Czy na chwilę obecną mogę liczyć tylko na sprzedawcę, czy już jest możliwość wsparcia m$ Polska?

Niby banalne pytania, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi pytając się o to wiele osób, czytając różne strony/fora. Każdy pisał mi inaczej :)

Prosiłbym o odpowiedź na te pytania, żeby mieć czarno na białym co i jak. W najgorszym wypadku poczekam do września na Polską premierę i tyle...chociaż mogę nie wytrzymać beż grania tyle czasu

pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maser

Maser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Będziesz mógł bez problemu to uczynić. Było gdzieś w newsach

Wczytywanie...