1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X1 dla kilku gier =)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez irokez1337, Wrzesień 23, 2015.

1. irokez1337

irokez1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! codziennie na granie poświęcam 2godzinki, póki co jestem w posiadaniu Playstation 4 "najmocniejszej konsoli" z kamerką i paru innych gierek które są dostępne na każdą platformę.. Po dłuższym ograniu kilku ciekawych tytułów, znudziło mi się stukanie w pada, więc wchodzę na stronkę aby zobaczyć jakie gry są z wykorzystywaniem ruchu.. a tam tylko ex Tearaway Unfolded i nie zapowiada się aby więcej gier wyszło. No więc wchodzę na stronkę X1 przykuły moją uwagę gry takie jak Fighter Within czy Kinect Sports Rivals. Moje pytanie brzmi, czy warto sprzedać dotychczasowy sprzęt i Kupić X1 z Kinectem, z dużym naciskiem na Kinecta? Z góry pozdrawiam =)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie. Kinect nie ma dużo gier może 5 max. Pograsz tydzień dwa i najdzie cię chęć na sprzedaż. No chyba że masz jakieś dzieciaki/rodzeństwo w domu, które zagra chociaż nie ma jako takich gier dla nich na Kinecta przynajmniej jeśli chodzi o Xbox One. Na Xbox 360 wybór jest nieco większy: Disney Adventures, Kinect Rush, Kinect Adventures etc...

irokez1337 lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak jak kolega wyżej Ci napisał, nie warto kupować XO dla kinecta, bo po prostu nie ma gier, a też nie zapowiada się żeby jakieś nowe powstały. Jak kinect to tylko do x360, bo tam jest w co pograć :) Sama wstrzymuję się z kinectem, bo dla 2 gier dla mnie (Sport Rivals, Dance Central Spotlight) póki co nie warto.

irokez1337 lubi to.
  5. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Ja powiem ogólnie tak: Kinect ma potencjał i jest fajnym bajerem. Nie miałem okazji testować Kinect 2.0, ale widać, że to taka lepsza wersja Kinecta z Xbox 360. Gdyby twórcy robili nieco więcej gier z użyciem kinecta to mogłoby wyjść coś naprawdę fajnego, ale zamiast tego wolą robić asasiny i cody.

irokez1337 lubi to.
  6. irokez1337

irokez1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie.. ile można grać, ciągle to samo, nudaa. Myślałem właśnie, że Kinect da mi alternatywę w graniu, zastanowię się jeszcze nad WiiU.

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja z kolei nie wyobrażam sobie xone bez kinecta.
    Kupiłem go w sumie tylko ze względu na kinect bo tak raczej na 98% wziałbym PS4.
    Gier narazie mało,DCS wkretowe jak kupisz swoje kawałki a potem zakropisz się alkoholem...czekam na więcej tytułów,narazie w sumie gdyby nie DCS to nj2e miałbym funu z xone,bo jakiegoś wielkiego wow na mnie nie wywarł w porównaniu do x360

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

irokez1337 lubi to.
  8. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tańce jak tańce, większą furorę u mnie robiły sporty na x360, podejrzewam że na One tak samo by było. Ale powiedz mi po co wydawać 300zł na Kinecta dla gry za 20zł + wkład $ w kolejne utwory, bo w podstawce masz tylko 10 utworów darmowych.

irokez1337 lubi to.
  9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem... Mnie to jara.. Tak jak niektórzy kupują minecrafta albo call of duty... Dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo dla mnie to nie gry,ale innym sprawiają przyjemność.Mi przyjemność daje kinect i DCS

irokez1337 lubi to.
  10. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poproszę o filmik z występu :happy:

Jaroodd lubi to.
  11. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Zrobię z Gangnam Style :p

12. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie to kinect jest obowiązkowy/komendy/ a w listopadzie polska Cortana.
    • Zumba Fitness World Party
    • Boom Ball for Kinect
    • Fruit Ninja Kinect 2
    • Dance Central: Spotlight
    • Just Dance 2015
    • Kinect Sport Rivals
    • Fighter Within
    • Fantasia Music Evolved
    • Slice Zombies
    • Squid Hero for Kinect
    • Shape Up + XBOX Fitness
    W te gry nie pogramy bez Kinecta. Większość z nich kosztuje grosze. Przeważnie są to proste gry więc nawet małe dzieci mogą pograć. Do tego jest cała masa gier, które wspiera Kinect np. Angry birds. (opcjonalne sterowanie i komendy głosowe) Wcale się nie zdziwie gdy dostaniemy gry z kinectaX360 na xone za sprawą wstecznej kompatybilności. Ogólnie jesień ma być bogata jeśli chodzi o kinecta

Ostatnia edycja: Wrzesień 24, 2015
  13. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kupiłem Xboxa One z powodu kinecta. Gdyby nie kinect to pewnie konsoli nie kupowałbym wcale ale pozostał przy PC, albo jeśli już to całkiem możliwe, że kupiłbym PS4, bo niby mocniejsze i wszyscy wkoło polecali. Moim zdaniem warto mieć kinecta, bo jest to naprawdę wyjątkowe akcesorium. Mnie tańce nie kręcą, ale Kinect Sport Rivals, oraz Shape Up! są genialnymi tytułami. Już dla tych dwóch gier warto moim zdaniem mieć kinecta.

14. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli się nie ma dzieci to absolutnie nie warto mieć kinecta. Jest to bezużyteczne akcesorium chyba że faktycznie ktoś lubi płacić 2000zł by grać w gry ze smartfona na konsoli :)

kuleczka91 lubi to.
  15. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dla mnie jedyne słuszne tytuły na Kinecta to Sport Rivals i Dance Central Spotlight, bo reszta gier wygląda tak masakrycznie, że nawet nie miałabym ochoty w to zagrać :D Dla mnie gra musi i wyglądać i być dobra. Ja tam w domu trzymam X360 właśnie z powodu kinecta, bo tam faktycznie mam kilka dobrych tytułów do grania, a co było badziewiem to poleciało na sprzedaż :D Jakby dali wk na gry z kinecta z 360 to pewnie bym prędzej się zdecydowała na Kinecta 2.0, a tak to czekam na więcej gier :)

16. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie w niewielkim pokoju kinect na xbox one daje rade i to nawet na dwie osoby;) właśnie, to jest świetna sprawa na jakieś imprezy, spotkania przy piwku ze znajomymi, grając solo na kinect szybko Ci się to znudzi. Mam Dance Central: Spotlight i Kinect Sports Rivals i całość mnie wyniosła dokładnie 310zł. Warto poszukać jakiejś okazji, licytacji na allegro.

17. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    głupszego argumentu to jeszcze nie słyszałem, nie mam dzieci a Kinect sprawuje się świetnie, dziewczyna uwielbia DC a granie w Forze z wnętrza z włączonym śledzeniem ruchów głowy to coś fantastycznego, i naprawde nie wiem o co Ci chodzi z tymi 2000zł, zależy kto jakie gry preferuje, nie wszyscy muszą naparzać w BF4 milion godzin na multi, inni wola mniej profesjonalne gry i pisanie że Kinect jest beznadziejny jak się nie ma dzieci to tak samo jak pisanie że gry samochodowe są beznadziejne jak się nie posiada kierownicy

Jaroodd lubi to.
  18. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Just dance i dance central z kinectem i masz tyle zabawy ze żadna inna gra nie jest już tobie potrzebna . Jak moje dziewczyny się do tej gry dosiada to szukam zajęcia na wiele godzin albo muszę się na crapiszona PS4 przenieść

19. adam_k27

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale o co biega? Kinect się wyłacza czy jakoś źle działa jak ktoś jest bezdzietny? Nie słyszałem o takiej funkcjonalnosci ;)

Co do drugiej części wypowiedzi to nie wiem gdzie widziałeś kinecta za 2000zł. Jeśli gdzieś sprzedają w tej cenie to faktycznie nie warto bo można go kupić dużo taniej. Za to smartfon na którym możnaby pograć w gry na kinecta to mogłaby być fajna sprawa, ale chyba takie nie istnieją na dzień dzisiejszy. ;)

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że kolega to ma problemy z myśleniem albo czytaniem. Nie pisałem o grach z kinecta na smartfonie tylko z smartfona na kinecta. Jeśli wciąż nie widzisz różnicy to poproś mame o wytłumaczenie. Tak się składa że miałem kinecta na x360 z 10 grami i szczerze przy żadnej nie spędziłem więcej czasu jak 2 godziny. Te gry są proste i nudne i nie rozumiem jak ktokolwiek dorosły mógłby grać w coś takiego. Chyba że mówimy o ludziach z jakimś manualnym upośledzeniem co to pada nie potrafią obsłużyć.

21. adam_k27

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O jakich grach ze smartfona na kinecta piszesz? Chyba o Fruit Ninja Kinect, bo więcej gier przeniesionych ze smartfona na kinecta nie ma. Coś mi się wydaje, że nawet nie masz pojęcia jakie tytuły są dostępne na nowego kinecta. Z dalszej części twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie posiadasz kinecta 2 i w żadną grę obsługującą kinecta na Xbox One nie grałeś. Ale oczywiście wiesz najlepiej, a wszyscy którzy mają inne zdanie, lub odmienne gusta, są głupi, niedorozwinięci itd. :)

Wczytywanie...

Poleć forum