1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X360 Aracade Jasper

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cyga, Luty 18, 2010.

1. Cyga

Cyga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak w temacie, przymierzam się do kupna Arcade Jasper, tylko nie wiem jak rozpoznać jaspera a z tego co wyczytałem, to jest najlepszy, konsole chcę kupić nową w sklepie, i chce wiedzieć coś o tym jasperze, żeby nie kupić falcoma. Z góry dzięki
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    prosisz sprzedawce zeby Ci powiedzial co z tyłu konsoli ma napisane po lewej stronie obok 12V, jezeli masz 14.2 to Falcon, jesli 12.1A to jasper. I tutaj uwaga do kupujących, pytajcie o to ZAWSZE, ostatnio oglądałem duzo aukcji na allegro bo sam kupowalem x'a i wiele osob pisalo JASPER a byly FALCONY a nawet starsze...

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
  5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na pudełku powinna być data produkcji, gdzieś na forum jest to pokazane jak rozpoznać jaspera po pudle. Jak będzie data produkcji 2009<... to będzie to jasper.

6. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ewentualnie jesli kupujesz arcade to mozesz zapytac czy do konsoli dodawana jest karta pamieci czy konsola ma juz wbudowana pamiec a najlepiej jakbys mogl otworzyc karton i sprawdzic moc zasilacza 150W to na pewno Jasper 175 Falcon 203 W - Xenos

7. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    W takich sklepach typu super market nie kupisz starszego Xboxa bo w produkcji tylko są Jasper a na allegro to można się naciąć bo teraz się zwaliło dużo falconów ludzie się pozbywają tej wersji wiadomo z jakiego powodu.

8. Grisza

Grisza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Też ostatnio kupowałem arcade jaspera, jakies 3 dni temu.
    Ja kupiłem zestaw z Pure, Lego Batman i Banjo Kazooie za 750 zeta z przesylka, zasilacz 150w do tego 12,1A wiec jasper.
    Po kilku h grania tylko z tulu jest minimalnie cieply.
    Paczka szla Upsem 1 dzien, polecam ten sklep, ja nie zaluje jak chcesz dam ci nazwe sklepu na Pw
    Pozdrawiam

9. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za przerobioną tyle zapłaciłes ? 750zł to troche dużo... ja sam mam do sprzedania nowego jasper nie tkniętego z pudełka i jakoś go nie mogę sprzedać od kilku dni na allegro zalega

10. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przerobiony droższy bo tańszy w eksploatacji ;) a w nowych Jasperach trzeba ścieżki ciąć dlatego nikt tego nie chce :whistle:

Dobra rada na owada, chcesz grać na oryginałach kup PS3 a się nie zawiedziesz, wiem bo mam X'a :DD

11. Cyga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko, że PS3 nie kosztuje tylko co aracade, dlatego kupuje x arcade, a co sie dzieje z xboxem na orginałch? kolega ma i nic mu sie nie dzieje

qba505 Ile chcesz za x? był bym zainteresowany kupnem jeśli naprawdę jest nowy fabrycznie, nie używany, podrzuć linka do aukcji na allegro jeśli jest

12. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chodziło koledze o to, że jeszcze nie wpadli na sensowny pomysł piracenia na PS3, gry są na nośnikach BluRay które kosztuję x razy tyle co DL'ki a i nagrywarki też nie są najtańsze póki co...

@Cyga chcesz kupić xboxa na allegro czy gdzieś na miejscu i siebie w okolicy ? ja mam jaspera nowego nie tkniętego jak coś to pisz PW

13. dawgrodoburca

dawgrodoburca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pułtusk
    Posłuchaj Grisza , czy to nie taki?:Konsola XBOX 360 Arcade + 3 GRY - SKLEP WA-WA (903139637) - Aukcje internetowe Allegro

14. Cyga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat można zamknąć, już wszystko wiem, dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum