1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno x360 arcade

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez esv, Czerwiec 23, 2008.

1. esv

esv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silent Hill
    Elo. Mam pytanie bo chcę kupić x360 najlepiej z przeróbką bo w sklepie mogę już trafić na lite-ona:(a tego bym nie chciał natomiast na allegro zostały dwaj sprzedawcy i to tacy sobie jeden chce za przeróbkę 50 zeta a ponoć jest na życzenie;/
    http://www.allegro.pl/item381873047_x_box_360_arcade_5_gier_karta_pamieci_nowe_gwara_.html

drugi jest chce dodatkowe 60 zeta;/za życzenie;/
    http://www.allegro.pl/item387167842_xbox360_arcade_z_hdmi_65_nm_nowy_sklep_gdynia.html

co za tą kasę można mieć już prawie premium nie przerobione ;/
    da się sprawdzić jakoś datę produkcji?tobym wziął sobie z mediamarkt? a może znacie jakiś sklep internetowy co przerabia,skąd sami macie x360? Bo jeżeli mam dać koło 890 zeta za arcade to wole poczekać i premium wziąć...

2. Lotnik421 Xbox One

3. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Kupno x360 arcade

W sklepie sprzedawca ma ci otworzyc konsole i podpiac jak bedziesz kupowal w ten sposob zobaczysz jaki jest cd-rom. Data produkcji jest widoczna przez ktaras z dziur w pudelku wiec nie trzeba nawet otwierac jesli sie tym chcesz sugerowac

4. esv

esv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silent Hill

a jeśli będzie z marca lub kwietnia na opakowaniu bez wyciągania?to brać? czy się nie sugerować bo może być i tak lite-on? wogóle to hardcore tak wyciągnąć i sprawdzić a tam będzie lite-on i powiedzieć że się nie bierze:D

5. S_X

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jak pisalem wyzej moze byc ale nie musi to niech ci podepnie do pradu i zobaczysz czy to benq czy lite-on. A jak ci nie bedzie chcial podpiac bo tez na takich trafilem to chu.. mu w **** idz gdzie indziej. W empiku wszystko ci pokaza co chcesz mi nawet panel sciagnal zebym zobaczyl czy sa orginalne plomby microsoftu

6. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

jak juz upieramy sie przy kwietniu

to po wysunieciu tacki nie odrazonisz wiec pytanie po co podlaczac do pradu?

wystarczy zdjac faceplate i kabelki zobaczyc, chociaz sprzedawca moze sie zdziwic ze mu psujesz konsole :eek:

7. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

przeciez mozna wprost powiedziec sprzedawcy o co chodzi. ja sie pytam wręcz gdzie można przerobić i na luzie odpowiadają:p

8. S_X

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Wiesz zalezy gdzie bo 90% sprzedawcow sami nie wiedza co to jest i co ma w srodku wiem bo pytalem . 5 sprzedawcow przylazlo i zadne nie wiedzial jaki jest cd-rom w srodku.

9. careira

careira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja kupiłem dzisiaj premium w Carrefourze z 2006 roku :p:p Data jest napisana nad numerem seryjnym :p (przynajmiej u mnie)

Wczytywanie...

Poleć forum