1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno x360 dużo pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Conor, Grudzień 8, 2009.

1. Conor

Conor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć. Na początku dodaję, że zapoznałem się z FAQ na stronie, choć wcześniej nie miałem zielonego pojęcia o x360, to teraz też wiem niewiele ;)

1) Obecnie rozważam zakup Premium/Elite. Bardziej skłaniam się ku Elite, gdyż jego cena jest obecnie praktycznie taka sama- allegro Premium, nowa- 900zł, tyl samo Elite 120gb.

2) W przyszłości niedalekiej pewnie będę chciał przerobić tego Elite, tu nasuwa się pytanie czy bez względu na płytę główną jaką posiada będę mógł go bez większych problemów przerobić.

3) Jak rozpoznać jaką płytę główną i napęd ma Elite, tylko przez opakowanie w sklepie.

Zaznaczam, że chcę kupić oryginalną, nieprzerobioną, nową konsolę. W przyszłości jak wspomniałem, jak skończą się bany, może ją przerobię. Narazie, czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jest przerabiana płyta tylko napęd bez względu jaka jest płyta głowna można przerobić ale ważny jest napęd podkreśl my że nowych liteonów jeszcze się nieda/i się da nie każda firma potrafi przerobić napędu przez opakowanie nie rozpoznasz ale może sprzedawca będzie wiedział jaki jest napęd w środku ale nie wiem a jaka płyta główna to niewiem czy będzie pisać na pudełku też raczej nie będzie!

Zobacz który rok wydania konsoli bo teraz wszystkie nowe konsole mają płyty jaspera lub falcona tego to tak za bardzo niewiem ale chyba tak . I te nowe też mają napędy nowe liteony . Do nowych konsol są wkładane nowe rzeczy teraz zaczyna się od napędów zaraz wynajdą taki który znowu się nie będzie dało przerobić

4. piksol

piksol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Miasto biznesu
    1)To jest pytanie czy stwierdzenie??
    2)Żadnych problemów
    3)Jasper oraz lite-on,na nic innego w elitce raczej nie trafisz

5. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po pierwsze przerabia się napęd skoro w przyszłości przerobisz to na pewno na (nowe Liteony) znajdziesz ixtrema ;] kupuj śmiało nie wahaj się

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    wszystko było więc kosz

Wczytywanie...

Poleć forum