1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X360 i ciężki wybór.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reaktywa, Wrzesień 22, 2013.

1. reaktywa

reaktywa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, przymierzam sie do kupna swojego pierwszego x360
    Czytam tematy w dziale świeżaków i nie tylko, jednakże mam kilka pytań.
    Chce mieć internet w swoim xboxie, jednak router mam piętro niżej, więc jeśli bym kupił konsolę ELITE to musiałbym kupywać router który przekazuje połączenie, wtedy dopiero kablem.
    ALBO kupić slimke i mieć wi fi odrazu. Droższa sprawa, patrząc na to też, że chce mieć LT 3.0 w konsoli.
    Teraz odnośnie tej przeróbki.
    Mając LT 3.0 moge załapać bana na XBL?
    Za co banują teraz?
    Musze mieć specjalną nagrywarke żeby sobie gry nagrywać na to LT 3.0 ? Czy wystarczy mi jakaś standardowa od mojego kompa starego...
    Jeszcze jedno pytanie.
    Mam zamiar czasami pocinać na multi, mam zamiar kupywać orginalne gry również.
    Dużo ludzi jeszcze gra na multi, w np. Bordelands 2? W sensie w tej grze CO-OP.
    Jak nasuną się jeszcze jakieś pytania to będe pisał.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Co do internetu dobrze kojarzysz, slimka ma wifi, do Elite możesz dokupić adapter wifi(ale jest drogi) więc wyjdzie Ci slimka w tej samej cenie.
    Co do LT, bana można złapać zawsze, chociaż jak nie grasz przed premierą w gierkę to ryzyko bana jest minimalne. Czyli można powiedzieć że jest bezpiecznie.
    Zwykłe nagrywarki laptopowe np. nie nagrywają do końca gier XGD3, najlepiej mieć Ihas'a.

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Mając LT+3.0 możesz złapać bana (prędzej czy później i tak dostaniesz :))
    Bana możesz dostać za przeróbkę, za kopiowanie profili innnych
    Nagrywarkę (czyli ihasa) musisz mieć aby móc nagrywać gry XGD3 z zabezpieczeniem CIV. Zwykłą nagrywarką może ci się czasem udać wypalić SGD3 ale bez CIV. Więc się warto w nią wyposażyć.
    Co do ostatniego pytania to nie jestem w tym temacie (mam RGH :))

Wczytywanie...

Poleć forum