1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno x360 premium

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PawlaQ, Czerwiec 25, 2008.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Chce kupić x360 premium i nie wiem jak sprawdzić czy ma hdmi ???.
    Czy nawet jak kupie bez hdmi to będzie jakaś roznica ?? już zamowilem Gta IV i nie wiem czy to cos zmieni z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Slimshady23

Slimshady23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kupno x360 premium

Najpierw popatrz na forum po wątkach, a potem pisz swoj... Pewnie że bierz z HDMI, ma poprawione chlodzenie i lepszy zasilacz, po prostu otworz go albo popros sprzedawce abi ci otworzyl i po krzyku, z tylu konsoli musi byc wejscie HDMI, jak go nie ma to nawet nie probuj go kupowac... 8)

4. careira

careira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja kupiłem premium z 2006 tam też jest poprawione chłodzenie

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Widocznie kupiles serwisowanego Xboxa, bo nowe chodzenie wyposcili jakos pod koniec 2007.

Wczytywanie...

Poleć forum