1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CraNibo13, Grudzień 17, 2012.

1. CraNibo13

CraNibo13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam.
    Mam zamiar kupić slimke, mam już połowę kasy nazbieraną i tu zaczynają się schody
    Jaką wersję wybrać do przeróbki ? Chodzi mi o taką przeróbkę dzięki której nagram sobie płytę z grą na komputerze, włożę do Xboxa i gram.
    Wiem tyle że slimki da się przerobić tylko te które były produkowane do listopada 2010 albo 2011 ? Jakoś tak to było.
    Jak rozpoznać czy xbox jest np. z 2012 czy 2010 ? Chodzi mi o aukcje na allegro bo o saturnie czy media-markt nie ma co myśleć bo tam raczej nowsze będą.
    Fajnie było by gdyby ktoś podał jakiegoś linka ze zbiorem tych wszystkich słów/oznaczeń np. rgh ?, XGD2 ? i takie tam :D
    Będę miał iksa to chce wiedzieć "co w trawie piszczy" ;)

Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Lt jak chcesz grac live, rgh tylko singiel.
    Z tylu na konsoli pisze data prod. Reszta jest na forum.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. CraNibo13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Nie chce grać live bo to grozi banem a tego chce uniknąć :) Chodziło mi o to jak to sprawdzić na allegro ? Na aukcjach nie pisze kiedy ją wyprodukowano.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    To sie zapytaj jaka data produkcji

6. CraNibo13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    A jaką wersję najlepiej wybrać ? Jest jakaś różnica pomiędzy LT a rgh ? I rozumiem że będę mógł nagrać na płytkę i grać czy trzeba będzie z pena albo z dysku grać ?

Wczytywanie...

Poleć forum