1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X360 - Wasze opinie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybapmi, Październik 17, 2014.

1. rybapmi

rybapmi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, co sądzicie o kupnie tej konsoli? Opłaca się? Pogram w najnowsze(no, powiedzmy że jedne z najnowszych) gier, np. Fifa15 ? Jestem "świeżakiem" w tym temacie i jestem ciekaw co będzie mi potrzebne oprócz zakupionego zestawu, zapewne jakiś dysk, co polecacie? :)
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników :)
    XBOX 360 ELITE JASPER + RGH + LT 3.0 + 8GB +GWAR12 (4689871692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cześć,ja jestem świeżo po kupnie Xboxa 360 i wg mnie fajna konsola. Trochę już jej po używałem i stwierdzam że działa ładnie. Tylko jak będziesz kupować konsole to z większym dyskiem. Gry jeszcze będą wychodzić ale wiadomo że nie będzie to trwało tyle ile od premiery Xboxa.

4. rybapmi

rybapmi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na kupno jestem zdecydowany - chodzi mi bardziej o ocenę samej aukcji - czy cena jest adekwatna do oferty że tak powiem :pride:

Domyślam się że 8GB może mi nie starczyć ale w kwestiitechnicznej jestem "zielony" i nie wiem jak wygląda kwestia dysku - na aukcji jest zaproponowany dysk Flash(czyt. karta pamięci, pendrive) ale czy jestem w stanie "rozszerzyć" te 8GB dyskiem zewnętrznym? I jak wygląda kwestia podłączenia HDMI i w końcu ostateczna kwestia - granie online. Pogram np. w Ultimate Team jeśli kupie oryginalną wersję FIFA 15 i nie muszę bać się o zbanowanie czy jak to wygląda?

5. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Oferta raczej dobra sam mam elita z rgh tylko z tą różnicą mam oryginalną 120 HDD. Na xbox live nie pograsz od razu ban przy rgh pozostaje Ci tylko link.

6. adziu18

adziu18 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A nie lepiej dolozyc pare stow i kupic xbox one?

7. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lepiej ale nie każdy ma szansę dołożyć. Sam miałem tak zrobić ale niestety nie udało mi się dołożyć..

8. Rafał Jankowski

Rafał Jankowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    ^^ Jeśli masz możliwość oczywiście polecam dozbierać do Xbox One a jeśli nie to warto wziąć xbox 360,sam miałem ale przerzuciłem się na One,na x360 będziesz miał wiele fajnych gier..z miejsca polecam serię Gears of War,Red Dead Redemption,Assasina Black Flag,Fify,Forzy ;) będziesz miał w co grać ....jeśli nie masz pieniędzy na One to polecam serdecznie Xboxa 360 ;)

9. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    RGH wyklucza granie prze Live a za odrobinę więcej możesz kupić konsole nie przerabianą na gwarancji, gry ciągniesz z golda a i jak poszukasz dobrze to tanio kupisz no chyba że z góry nastawiasz się na piraty?

10. rybapmi

rybapmi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nie nastawiam się na piraty ale też nie wykluczałem tej opcji ponieważ nie chciałbym "pompować" nie wiadomo ile kasy w bibliotekę gier do już nieaktualnej generacji konsol :)
    Na Xboxa ONE niestety mnie nie stać, zresztą na x360 jest póki co o wiele bogatsza biblioteka gier które zajmą mój czas zapewne na dłuuuuugie godziny :)

Swoją drogą - xONE ma kompatybilność wsteczną?

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  12. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    X360 moim zdaniem jest bardzo dobrą konsolą i opłaca się ją kupić. Sam posiadam wersję slim kilka ładnych lat i wszystko cały czas chodzi bez zarzutów. Konsola nie przerobiona, śmigam przez neta i tak jak już ktoś wyżej wspomniał, ostatnimi czasy oferta w xbl gold jest całkiem spoko, ostatnio do pobrania był BF: Bad Company 2 a teraz chyba jest Darksiders 2 więc oferta jest całkiem spoko.

Wczytywanie...

Poleć forum