1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno x360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Galaxy, Kwiecień 27, 2016.

1. Galaxy

Galaxy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey, chciałbym zakupić sobie x360 by ograć stare tytuły, nie chce przerabiać konsoli aby także pocieszyć się z multi ;)
    Raczej celuje w używke tylko na co zwrócić uwagę przy kupnie?
    Mam pytanie odnośnie tej aukcji:
    http://allegro.pl/konsola-xbox-360-e-stingray-250gb-komplet-sklep-i6061167962.html
    Ktoś kiedyś kupował od tego allegrowicza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ten użytkownik ma u nas bana na forum, ale już nie pamiętam za jaki występek ;)

Co do pytania to z 360tek celuj w jaspera, slima, albo slim E. Choć ja osobiście bym wybrała, którąś z tych 2 ostatnich konsol, bo są nowsze. W tych konsolach raczej nie ma na co się naciąć, bo są bardzo mało awaryjne. Kup najlepiej coś co ma więcej niż 4GB pamięci i przede wszystkim żeby nie była zbanowana. Najprościej założyć nowe konto na konsoli, wbić 2 dniowy kod trial na golda z allegro i zobaczyć czy multi działa ;) Jeszcze co bym tak patrzyła to ogólny stan techniczny konsoli oraz czy pad nie ma zajechanych analogów (grzybków) i czy wszystkie przyciski działają.

Ostatnia edycja: Kwiecień 27, 2016
  4. Galaxy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej chciałbym wersje slim E z racji, że po prostu podoba mi sie wygląd :)
    A zna ktoś może jakiegoś zaufanego allegrowicza, u którego można kupić bez obaw? :)
    Dodam, że chiałbym sie zmieścić w max 500zł :>

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    faktycznie. :D
    coś było, choć o ile pamiętam, to zastrzeżeń natury technicznej nie było. chyba chodzi o nieodesłanie sprzętu, albo multikonto, i komentowanie siebie samego.
    ale jeśli się mylę(nie pamietam), to odszczekam od razu. :D

co do samej oferty, gdybym ja miał kupować teraz x360, to nad tą bym się zastanawiał. bo wygląda toto(wg opisu) fajnie.

edit:
    doczytałem opis.
    "stan wizualny: posiadają zarysowania, zabrudzenia"
    jak się komuś nie chce wyczyścić do sprzedaży, to czego oczekiwać innego? odpada! rzekłem. :D

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak chcesz mogę sprzedać ci x360 Slim 4gb z dyskiem 250gb cały komplet konsola igła przerobiona 600 nie przerobiona 500

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

7. Galaxy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zarysowania przeżyje z racji ze to używka. A co na pewno przemawia na plus to gwarancja rok na konsole. Dzwoniłem do faceta i konsole są niby sprawdzane i sprawne. A gdyby było coś nie tak to jest gwarancja... no sam juz nie wiem :/
    Chyba że jakaś używka z olx ale nie wiem na co zwracac uwagę przy zakupie a nie chce się nabrać i kupić jakiegoś bubla. A z olx gwarancji juz brak :/

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum