1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Enderius, Luty 20, 2010.

1. Enderius

Enderius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak było u was po kupnie X'a. Znudził wam się czy nadal dużo na nim gracie ? Jak to u was jest

2. Lotnik421 Xbox One

3. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie nudzi sie, tylko musisz miec zapas gier i live ^^

4. dawideczek65

dawideczek65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem 4 miesiące temu i nadal gram tylko przez ten czas już dwie gry kupiłem ale na X-ie cały czas gram...

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko zależy od gier. Są takie miesiące kiedy się nic nie dzieje i nie ma w co grać i wtedy zostają takie gry jak fifa, gta czy wwe, a są takie miesiące kiedy niewiadomo w co zagrać.

6. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Enderius a miałeś kiedyś jakąkolwiek konsole, albo grałeś u kogoś? Bo jeżeli tak, i właśnie takie zdarzenie zadecydowało o tym, że jednak chcesz kupić Xbox'a to moim zdaniem wciągnie Cię jak odkurzacz :p

Podstawowe zalety konsoli to możliwość wygodnego uwalenia się w fotelu (a nie męczenie się przy biurku) i brak konieczność ładowania co rok pieniędzy żeby ją ulepszać! A gierki stoją na znakomitym poziomie (grafika i grywalność, a używane po rozsądnej cenie kupisz). Szczerze to żałuję, że kupowałem rok temu laptopa, bo teraz na Xboxie gram w gry, o których na kompa nie mogę nawet marzyć... wolałbym tą kase z laptopa przeznaczyć na mase oryginalnych gier + dodatkowy pad :p

7. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Ja jestem posiadaniem konsoli Elite od 3 miesiecy, jeszcze mi sie nie znudzilo. Gram na nim przynajmniej godzine dziennie. (Sorry za brak polskich znakow, ale cos mi sie dzieje)

@Edit:// Pewnie zobaczysz po tagu, ze mam dwie gry. Ale to nie prawda, bo nie podlaczam konsoli do live, aktualnie gram w Fallout 3 .

8. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No mam PSP i zastanawiałem się jeszcze nad kupnem X'boxa bo kompa nie mam za dobrego

9. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kupuj xboxa zdecydowanie. Chyba że zależy ci na filmach bluray to kup ps3. Ale jak tylko do gier to zdecydowanie xbox.

10. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko jeszcze się zastanawiam czy grać na oryginalnym Firmware czy przerabiać bo jednak nowsze gry nie są bardzo tanie
    A i mam jeszcze jedno pytanie czy jak zainstaluję grę na dysku i chcę ją potem włączyć to muszę włożyć płytę do napędu na tj. rozruch ??

11. bemben1991

bemben1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rybnik
    Co do cen Gier to róznie bywa. Zawsze możesz kupywac na allegro ;) a jak wyjdzie nowa gra to poczekac i napewno ktoś sprzeda taniej na Allegro używke :)

12. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Przy grze online spędza się dużo więcej czasu niż przy grze samemu, więc gra starcza na dłużej. Ja polecam nie przerabiać, bo naprawdę czasami na aukcjach allegro można kupić nowość za 50 zł.

Co do intalowania gier to płyta musi być w napędzie. Są przeróbki żeby zdjąć tą blokadę, ale bez lutowania i grzebania w pamięci się nie obejdzie.

13. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jeszcze jak byście mogli to podajcie jakieś ciekawe tytuły gier Multiplayer

14. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    kupuj używki ja zawsze kupuje w idelanych stanach używke i jestem do przodu hoho.
    Xboxa mam od stycznia (prezent pod choinke opóźniony .) i powiem że min. 2 godz dziennie. A to sprawa tego że gears of war 2 jest idealna dla początkującego gracza mówie ci pierwszą grę kup gears of war 2 dla mnie 6/6. I graj na xbox live po to też daje ci rozrywke nie z tej ziemi.

15. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    napewno Halo 3, GTA IVmozna tez crackdowna (ktorego kupisz za smieszne 15 zl ^^)

16. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli lubisz strzelanki to zdecydowanie call of duty mw 2. Gra rządzi i powie ci to każdy kto chociaż przez chwile gral na multi. Kampania dla jednego gracza jest bardzo krótka.

Z samochodówek to Forza 3. Rozbudowany punkt sprzedaży/kupna samochodów, pakietów tunningowych.
    I dirt 2. Super grafika i grywalność

Piłka nożna to wiadomo fifa 10.

Noi jeszcze skate 2 jest spoko jeżeli nauczysz się sterowania.

I wwe 2010 jest super jak dla mnie. Gra wciąga.

17. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry online jakie ci polecam to:CoD Modern Warfare (przeważnie w tego Coda na live gra naj wicej ludzi ,ale w inne też grają) Fifa 10 .Tak jak kolega wyżej Halo 3 ,Gta IV .Jest masa fajnych gier na X'a w które można pykać :D

edit.
    Oops. Kolega wyżej mnie wyprzedził :D

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja miałem już 3 Xboxy 360 (Arcade (Falcon), Arcade (Jasper), Elite) :) i nie żałuje, Elitke mam już 9 miesięcy i nie znudziło mi się granie na tym sprzęcie, nawet nie przyszła mi myśl żeby zmienić na Playstation 3 a to za sprawą gier wydawanych na Xboxa 360.

19. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Również polecam ci kupno xbox'a ;) jeżeli ogólnie lubisz grać na pewno ci się nie znudzi

20. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam xboxa od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Nie maniacze tam 24h. Teraz mam ferie to gram może z 4h dziennie z przerwami a czasami nie gram w cale przez 3 dni. A i tak mam wielką fraide z gry. Polecam ci X'a nawet jeżeli nie masz za dużo czasu na grę to i tak będziesz miał satysfakcję z gry ;D

21. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Popieram wszystkich: Xbox to super konsolka dla wszystkich i jak dla mnie to PS3 jest przereklamowane,za drogie i jakieś takie "Ciężarne",nie mówiąc o padach!!!

Wczytywanie...

Poleć forum