1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AdiSim, Listopad 25, 2009.

1. AdiSim

AdiSim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie zgłaszam się do wszystkich z prośbą o pomoc z wyborem konsolki ponieważ mam kilka ważnych spraw do przemyślenia i liczę na Wasza pomoc.

Pierwszym i zarazem podstawowym problem jest czy kupić przerobiona konsolkę czy tez nie (mam Neta wiec myślę że będę grał przez XBL , chociaż z drugiej strony nie kupie 20 oryginałów aby można było sobie pograć ze znajomymi w co się chce lub same nowości :confused: )??

wiadomo pirat = więcej gier = więcej frajdy i użytku z konsolki

XBL będzie służył tylko do gry solo z przeciwnikami z neta jak będzie potrzeba i chęci zmierzyć się z innymi a nie chce dopuścić do tego by mieć tylko kilka oryginałów i tylko w nie grac ze znajomymi ( ponieważ jak wiadomo koszt gry to nie 30-50 dych [a szkoda :D] ).

1) Jaką wersje konsoli kupić?? (z tego co czytałem a było tego sporo-:confused: to przoduje wersja Jasper )
    2) Czy jest jakaś możliwosc przerobienia konsoli tak aby można było grac przez "Neta" i nie dostać "Bana" jak tak to jaka??
    3) Jaka wersje iExtreme mam wybrać jeśli zdecyduję się na wybór przerobionej KONSOLKI : 1.5/1.6/1.61 ( choć tej ostatniej jeszcze nie widziałem aby była dostępna )??
    4) Czy potencjalnego zakupu dokonać w sklepie czy przez Neta ( jak sugerujecie) ??
    5) Czy może kupić inna wersje Xbox'a ( może Arcade lub Premium)- jaka jest najlepsza opcja obecnie na rynku oraz późniejsze możliwości Konsolki??

P.S
    Xbox ma służyć do zabawy a nie by się kurcze martwić czy dostanie się bana lub tym że nie możemy pograć w jakieś kilka tytułów z powodu braku pieniędzy , wyjściem są kopie oczywiście , jednak chciałbym znaleźć najlepsze rozwiązanie aby konsolka była dobra ( sprawy techniczne) oraz przynosiła frajdę zarówno w trybie "SOLO" (np. XBL ) oraz w trybie multi ze znajomymi.
    Oczywiście " X " będzie podłączony do TV FULL HD lub monitora FULL HD wiec najlepiej jak konsolka będzie również wyposażona w wyjście cyfrowe.

Myślę nad zakupem Xbox'a 360 wersji Elite tylko nie wiem czy z jakimiś dodatkami czy bez oraz czy przerobiona czy też nie ???:confused:

Proszę o pomoc i serdeczne dzięki za każdą podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja powiem bardzo krótko: chcesz pograć przez XBL kupuj nieprzerobioną. Nie ma bezpiecznej przeróbki tak żeby nie dostać bana

Dlatego póki co kup sobie nieprzerobioną, może być i z neta albo np w Auchan lub w Carrefourze, bo są tam teraz niezłe promocje.

Wg mnie najlepiej kup Elite, bo jednak duży dysk sie przydaje, fajniejszy kolor itp. Premium już nie produkują i nie kupowałbym tej wersji, gdyż w niemal tej samej cenie jest wersja Elite

4. AdiSim

AdiSim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeszcze kolejne pytanka ;
    1) jaka jest cena przeróbki konsoli i czy warto po upływie seryjnej gwarancji ją przerobić czy może wcześniej i czy firma która podejmuje się przeróbki daje/musi dać jakąś gwarancje na to??

2)Jeszcze jedna sprawa jaką wersje Jasper czy inne??
    3) Czy marka napędu ma znaczenie jeśli tak to jaki wybrać??

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Lepiej zacznij szukać bo nie chcę wlepiać CI warna za lenistwo

6. AdiSim

AdiSim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co sądzicie o wersji Xbox 360 Limited edition MW2?? Bo moim zdaniem jest zajechana...:D tylko ciekawi mnie dlaczego cena w polsce jest ok 1700zl jak cena wyjściowa i zapowiadana miała być 400$ jak zawsze w polsce jest przejechane...:mad:. Czy wiecie w jakich polskich sklepach można go kupić i jakie są ceny w danych sklepach bo jeszcze nie wiedziałem go w MediaMarkt ani w empiku;/ ??
    Do Padów są potrzebne dodatkowe akumulatorki z ładowarkami lepiej kupić te oryginalne z M$ czy jakieś inne??

7. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @AdiSim

O ile chodzi Ci o oryginalne gry, to się nie odzywam. ...
    Że są drogie ... wszyscy wiemy!

Ale ....

O ile ....

Chcesz grać na kopiach, zapomnij o graniu przez internet - na dzień dzisiejszy!
    Kalkulacja, jaką konsole kupić należy do Ciebie.
    Premium w tej chwili to wyjątek, Elite to standard, jest jeszcze Arcade, ale tego chyba nie bierzesz pod uwage jak widzę.
    Można kupić Xboxa z oryginalem gry, ale jesli chcesz mieć go przerobionego, a potem pograć na innych grach "kopiach", to po co Ci to, bana masz jak w banku! Czyli! Przerabiamy konsole, sciagamy kopie oryginalu i pare groszy jest w kieszeni.
    Baterie do pada nie są niczym szczególnym - zwykłe akumulatorki AA.

Pozdrawiam!

8. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa

Odnośnie konkretnego modelu konsoli to pytaj tutaj: http://xboxforum.pl/sprzet-f11/jaka-wersje-konsoli-kupic-i-dlaczego-9421-29.html

Odnośnie pada to szukaj

Odnośnie wersji z MW2 to szukaj na allegro

Odnośnie tematu to zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum