1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Enderius, Marzec 4, 2010.

1. Enderius

Enderius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak widać po moich postach zastanawiam się nad kupnem X360. Teraz jestem przekonany tylko jest jeszcze jedna niepewność. Nie wiem kiedy wyjdzie nowy Xbox. Bo nie chcę zrobić czegoś takiego że kupię X'a a za rok wyjdzie nowy i na starego nie będą wychodziły gry. Ma może ktoś jakieś info o nowym X'ie i ogólnie jak to będzie wyglądało ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Microsoft powiedział, że narazie nie będą wydawać nowego xbox'a tylko wyjdzie project natal. Poszukaj se w aktualnościach tam będzie ten temat. napisz w wyszukiwarce xbox na lata .

4. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Wg mnie ten Xbox pożyje jeszcze ze 3 lata, bo po co M$ i Sony mają pakować pieniądze w nowe maszyny, w ich produkcję i reklamę, skoro te sobie jeszcze spokojnie dają radę.
    2 lata wytrzyma spokojnie, a wg. mnie nawet dłużej, dużo dłużej.....
    Pozdro! ;)

5. Pain

Pain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    to forum?
    X360 będzie jeszcze przynajmniej do 2012-2013 ale nie kupuj go , bo X360 to niepełny produkt w pełnej cenie , także jak masz brać to ps3

6. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko PS3 się nie da przerobić i z tym jest lipa

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kupuj smialo nowe x'y beda dopiero za pare lat.

8. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK a mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak się gra w gry na np. dwóch dvd na X'ie bez dysku ?

9. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli chcesz przerabiać to oczywistym jest ,że xbox jest jedynym słusznym wyborem. A co do wypowiedzi użytkownika Pain to nie mam pojęcia czego xbox'owi brakuje.. chyba tylko kilku setek złotych ,żeby kosztować tyle co ps3 :D Kupiłem xbox'a , używam i nie odczuwam braku czegokolwiek ,no może troszkę więcej czasu wolnego by się przydało ,ale to od konsoli nie zależne :D

-------------------------------------
    Jeżeli na drugiej płycie znajduje się zawartość dodatkowa jak na przykład dodatkowe trasy i auta w Forza Motorsport 3 to możesz ich wybraną część wrzucić na kartę pamięci lub dysk ,a jeśli nie posiadasz żadnego z wymienionych to nie da rady.
    Jeśli sama gra jest na dwóch płytach ,to grasz na jednej płycie aż dojdziesz do momentu w którym rozpoczyna się druga płyta , zmieniasz płytkę i już do końca gry grasz na drugiej . W Final Fantasy zmiana płytki następuje po około kilkunastu godzinach rozgrywki ,więc praktycznie nie jest to odczuwalne.

10. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Na przykładzie Forzy 3... Grę da się przejść na pierwszej płycie, ale to nie da całej radochy z gry. Cała druga płyta to samochody i mapy. Największą radochę mamy, oczywiście jak zainstalujemy dwie płyty, wtedy mamy full samochodów itp.

11. Enderius

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli bez dysku nie da rady ??

12. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak ktoś jest jakimś wielkim pasjonatem motoryzacji to może druga płytka mu się przyda. Ja grę przechodzę korzystając z jednej płytki ,a ilość samochodów i tras i tak przewyższa większość pozycji na pc na którym ,,przegrałem'' ;) wiele lat ,a do tego dochodzą przecież bardzo rozbudowane opcje tuningu ,malowania ,naklejki itd. Wiem ,że odchodzimy od tematu ,ale gierka jest świetna :)

-----------------------
    Akurat Forza pozwala skopiować część materiałów z drugiej płyty na kartę pamięci.

13. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Da radę grać bez drugiej płyty, ale oczywiście lepiej jest grać z dwiema. :)

14. voldermort

voldermort Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tam gdzie mnie nie znajdziesz...
    Microsoft powiedział że narazie nie ma sensu wypuszczania nowej konsoli na rynek,poza tym Natal jest na xbox 360 więc wątpie aby wypuścili nową konsolę np. xbox 720 :)

Wczytywanie...

Poleć forum