1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno X'a ;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukcie4740, Lipiec 15, 2010.

1. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. mam na oku kupić xboxa do 650 - 680zł z przesyłką na allegro. udało mi sie znalesc jednego :
    link do aukcji na allegro
    Xbox 360 Jasper z nowym Extreme LT BYDGOSZCZ (1148502242) - Aukcje internetowe Allegro
    i pytanko do was.
    bede posiadal 1 raz xboxa, i nie wiem na co trzeba uwazac.
    jakby ktos mi pomogl znalesc xboxa na allegro w dobrej cenie i "na chodzie" bede bardzo wdzieczny.
    a i ostatnie pytanko.
    jak konsola ma bana to mozna grac w nia normalnie? (nie przez internet.)
    Pozdrawiam.
    @Edit
    oczywisice xbox przerobiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli konsolka ma bana to oczywiście, że można grać ale nie przez internet, uważaj na to, żeby był to Jasper dla pewności z minimum 2009 rokiem produkcji. Ta aukcja co podałeś to całkiem dobra oferta.

4. Kalita

Kalita Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard
    Fajna aukcja a jak masz bana to przez internet nie możesz grać ale normalnie bez internetu możesz grać bo kuzyn mi mówił a co do konsolki na aukcji to będę kupywał podobne aukcje bo tą konsolkę co dałeś linka to warto kupić.

5. Bogas

Bogas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja bym proponował ciutke więcej wydać i kupić konsole bez bana , na konsoli moim zdaniem nie ma co oszczędzać , chociaż ta oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo :) nie jestem pewien ale jeśli konsola ma bana na dysku to nie mozna zgrywac gier na HDD wiec pozostaje tyranie napędu dopóki nie padnie , jesli sie mylę to przepraszam

Wczytywanie...

Poleć forum