1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox 360 pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel111, Grudzień 13, 2010.

1. daniel111

daniel111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    witam rozmyślam nad zakupem Microsoft XBOX 360 Premium model Jasper 30.07.2008r nie przerobiony mam dwa pytania
    1.Jakie błędy mogą wystąpić na konsoli
    2.czy będzie chodzić jak odkurzacz

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    1. Zawsze te błędy MOGĄ , a nie muszą wystąpić. Napewno najpoważniejszym błędem jest Rrod , ale powiem Ci , że ja mam dokładnie z tej daty Falcona Arcade i poprostu śmiga jak za pierwszym odpaleniem. Pamiętam , że do tej pory zaciął się jedynie 4 razy , to wszystko.
    2. Co do głośności , to jest tak że jeśli gra chodzi z płyty (a mając dysk w konsoli całą grę zainstalujesz na nim i wtedy o hałasie nie ma mowy , bo poprostu napęd nie pracuje) to ja ustawiam w tv na 10 % poziomu głośności to X360 wogóle nie słychać.
    Taki poziom hałasu jaki emituje X360 wogóle nie wpływa negatywnie na przyjemność z gry , bo poprostu kiedy gramy o tym zapominamy.

Edit : Z tej daty to napewno Falcon , a nie Jasper. Gdybyś miał możliwość kupna Jaspera , to o błedy się nie martw , ta wersja jest ich niemal pozbawiona. A do tego jeśli kupisz Slima , który jest tak cichy jak PS3 , to pozbędziesz się obu dolegliwości.

4. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgadzam się z przedmówcą sam mam konsolkę w wersji premium (Falcon) jak do tej pory nie było żadnego problemu z nią, wersja Jasper ma poprawiony układ chłodzenia przez to niby ma być wyeliminowany problem z przegrzewaniem. Z hałasem pracy nie przesadzajmy nie jest taki głośny, dla prównania postawilem kiedyś nową w wersji SLIM w wersji 4GB bez dysku. Po włączeniu zastanawiałem się czy działa nie słychać jej wogóle! Jednak po włożeniu płyty do napędu i graniu "z płyty" już hałas był gorszy niż na mojej konsoli gdzie wszystkie gry instaluje na dysku i płyta potrzebna jest tylko do uruchomienia. Zgodzę się także odnośnie wersji z tą datą Jaspera nie dostaniesz, łatwo to możesz sprawdzić po mocy zasilacza i opisie z tyłu konsoli ( chodzi o napięcia). Reasumując kup Jaspera z dyskiem koniecznie, lub jak masz pieniążki SLIMA z dyskiem ( opcja droga ale najlepsza)

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ja mam Falcona mniej więcej w tym okresie wyprodukowanego, premium 60 gb. Od 2 lat chodzi nie zawodnie, może go trochę słychać ale jeśli grasz z dźwiękiem to w niczym to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o przegrzewanie to nie zauważyłem. Jakie błędy mogę wystąpić? Takie jak w każdym xboxie. Najczęstszym jest RROD.

Wczytywanie...

Poleć forum