1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox 360 SLIM przerobiona..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kat444, Sierpień 31, 2014.

1. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

To mój pierwszy post na forum więc się przedstawię.
    Mam na imię Michał, mam 18 lat. Lubię sport, motocykle, stolarkę :) i muzykę jak i sprzęt audio. To moje pasje. A teraz do rzeczy.
    W mojej okolicy wpadła mi w oko taka aukcja na allegro
    XBOX 360 SLIM 4GB+RGH+LT 3.0+640GB+KINECT+GRY !! (4554864952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chciałbym mieć przerobioną konsole, na której będę mógł grać w gry pobrane z torrentów, wrzucone na jakiś dysk przenośny albo pendrive i żebym mógł wrzucić to na dysk konsoli i grać bez limitów.
    Chciałbym aby konsola była wytrzymała, nie awaryjna, granie przez internet mogłoby być ale nie musi. Chciałbym aby konsola była porządna, abym nie musiał dopłacać do niej. Czy przeróbki są jakoś czasowo ograniczone, że będę musiał płacić aby znowu móc grać na piratach?
    Z Panem wynegocjowałem że kupię bez kinecta, bo mi nie potrzebny. Czy wydajnościowo SLIM jest lepszy od PS3 ? Bo u kolegi w dużym tłumie GTA V sie zacinało :).
    Nie znam się na wersjach, napisane jest że wersja to Trinity, że ma RGH i LT3.0. Czy pomożecie mi z podjęciem decyzji ? :) Cena mnie nie odstrasza, jeśli konsola ma być dobra, to zapłacę tyle ile jest w aukcji.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Bez kinecta z taką ceną ? Odpuść sobie tę aukcję. Jeśli nie interesuje cię granie online to poszukaj slima przerobionego tylko na rgh z dyskiem.

4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli nie chcesz grać online, to poszukaj czegoś tańszego z samym rgh. I nie, przeróbka nie jest czasowo ograniczona. No chyba że dostaniesz bana, ale musiałbyś chyba naprawdę tego chcieć (Granie przed premierą lub źle wypalona kopia. A w przypadku rgh połączenie się z xboxlive). A jeśli chcesz grać multi i z dysku kup sobie emulator wasabi lub xkey. Co do wydajności Ps3 vs xbox 360, to Ci nie powiem, ale ps3 przerobiona nie daje żadnej możliwości gry przez sieć. Co do kupna konsoli, to jeśli masz taki pokaźny fundusz, to zdecydowanie bierz slima. Lecz jeśli chcesz zaoszczędzić bierz Jaspera.

Ps. ******** to przeżytek. Wbijaj na p2m.

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie pisz ze przerobienie PS3 nie daje mozliwosci online, bo tak nie jest... wystarczy zamontowac emulator ODE cos podobnego do Wasabi, Xk3y.

Wysłane z mojego HTC Vision

1 osoba to lubi.
  6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Na cfw tez mozna online ;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

7. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O, gadałem z kumplem, i mi pisał że się nie da w żaden sposób. Nie ładnie. To ciekawe.

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Widocznie slabo jest doinformowany kolega co do PS3 :p

9. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Powtarzam ci ze mozna....ryzykowne ale mozna

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

10. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przy emulatorze ODE nie ma zadnego ryzyka :) To dziala na tej samej zasadzie co Wasabi, gry odpalasz z USB.

11. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  12. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez kinecta 700zł, kolega w pierwszym komentarzu źle zrozumiałes. Jakbys przeczytał dokladnie opis to jest napisane ze z kinectem. Gadałem ze sprzedawcą i bez kinecta za 700 sprzeda.
    A graficznie xbox slim lepiej wypada od ps3?
    Kolega odradzil mi kupno xboxa czy ps3 bo mówi że to przeżytek i strata kasy. Mówi żeby zainwestować w Xbox One lub PS4. Na to też mnie stać, ale z kolei to już troche większe pieniądze, gier na razie pewnie nie wiele na te konsole a ja nie mam kasy na gry. Są już jakieś przeróbki na Xbox One typu RGH jak dla x360?

13. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma zadnych przerobek poki co dla. XO i PS4.
    Ten twoj kolega to jakis dziwolag co Ci odradza kupno konsoli X360 lub PS3. Kupisz XO i co pograsz chwile i konsola bedzie stala :p

Ta konsola jak bez kinecta za 700zl to i tak za drogo...

Graficznie X360 wypada lepiej w grach typu GTA V, BF4 itd., zas PS3 lepiej w grach exclusive typu God of War, Uncharted.

14. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czemu XO miałby stać po jakims czasie grania a X360 nie ? :) Jakby była przeróbka na XO to wolałbym XO :) Bo grafika pewnie lepsza i gry nowsze :) Ale chciałbym zagrać w gry typu Two worlds II i Skyrim a na XO nie wiem czy sie bedzie dało ;p
    W okolicy mam jeszcze jedną aukcję z RGH RGX i dyskiem 500gb ale też ma jednego pada a chciałbym dwa, kabel sklejony brązową taśmą i kosztuje 650zł, a w opisie ze konsola w stanie "dostatecznie dobrym" więc chyba lepiej te za 700zł co w pierwszym poście napisałem. Ale na razie to przymiarki bo chcialbym żeby starczyło też na motor 125ccm :)

15. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeróbki na XO nie ma, ale to kwestia czasu. Jak na mój gust do końca przyszłego roku będzie już złamana. Skyrim nie wyszedł na XO, i nikt Ci nie da gwarancji że wyjdzie, bądź że powstanie jakiś emulator. Lepiej na razie bierz xbox 360. Na allegro patrzyłem to ciężko znaleźć zestaw z dwoma padami.

16. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najlepiej kupic w dobrej cenie z 1 padem i dokupic tego 2, na pewno wyjdzie taniej niz te 700zl :p

17. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakbym znalazł poza moja okolicą.
    Co.sądzicie.o kupnem x360 z.wysyłka? wg mnie.to.ryzykowne. Co.myślicie? Sory.za.kropki.ale pisze z telefonu

18. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak właściwie, nie wspomniałeś że kupujesz w swojej okolicy. Ja patrzyłem ogólnie. Co do wysyłki.... Ja kupiłem z wysyłką i nie żałuje. A jeśli nie lubisz ryzykować, to możesz kupić z płatnością przy odbiorze.

19. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kup od jakiegoś użytkownika z forum, który posiada sklep na Allegro. Jest takich paru i gwarantuję Ci, że kupując od nich masz 100 % pewności, że nie zostaniesz oszukany.

20. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazlem na forum coś takiego:
    http://xboxforum.pl/sprzedam-46/xbox-360-slim-rgh-hdd-kinect-kilka-oryginalnych-gier-199133/

Kontaktowałem się ze sprzedawcą i:
    -stan idealny konsoli
    -2 pady prawie jak nówki
    -samo RGH z zaktualizowanym dashboardem
    -okablowanie, kabel HDMI i zasilacz
    -dysk 250gb
    -SLIM CZARNA MATOWA

W zestawie z kinectem i kilkoma oryg, grami za 900zł. Dowiedzialem się, iż bez oryg gier i kinecta za 700-750zł. Możliwa wysyłka za pobraniem przez DHL.

Co sądzicie? Już wszytko czego potrzebuję (2pady, samo RGH). Warto? Znacie tego użytkownika, co sprzedaje tę konsole?

21. Kat444

Kat444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpowiecie coś? :)

Wczytywanie...

Poleć forum