1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox 360 - za i przeciw

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olivier, Sierpień 1, 2009.

1. olivier

olivier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam serdecznie.

Chcialbym kupic xbox 360 arcade. Nie gram za duzo i tylko w wybrane tytuly dlatego nic wiecej potrzebowac nie bede, dyskow, odtwarzacza dvd itp.
    Zastanawiam sie nad kupnem arcade z softem ixtreme 1.6 ktory dostepny jest na allegro:
    XBOX360 ARCADE JASPER + HDMI + IXTREME 1.6 + GRA (694769850) - Aukcje internetowe Allegro

Mozecie mi powiedziec czy to zaufany sprzedawca ? Kupowal ktos u niego ?
    Czy po takim wgraniu softu sprzet nie jest narazony na awarie ? Domyslam sie ze trace gwaracje, wiec powiedzcie mi jak jest z awaryjnoscia xboxa? Niechcialbym go kupic zeby np za miesiac byl do wyrzucenia. Tego wlasnie sie troche obawiam.

Jak to jest z banem gdy bede miec ten soft ? mozna grac przez siec czy nadal pozostaje tylko single player ?
    Czy bez problemu chodza tutaj kopie zapasowe ?
    Bardzo mi sie fajnie gralo na kompie w CoD 4: Modern Warfare i jestem ciekaw jaki bedzie efekt na tv z HD.

Z gory dzieki za pomoc.

W ogole mam w domu dosc dobrego kompa ale wkurza juz mnie to instalowanie gier, potem sie cos zawiesza, to detale trzeba zmniejszac. Ogolnie zainwestowalem w karte graficzna ale i tak chyba wole konsole bo siadam i gram wygodnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lewapkon

lewapkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja swoją konsolę w wersji Premium, kupiłem tydzień temu w sklepie robson.pl, który ma swój sklep na ulicy Powstańców Śląskich w Warszawie. Na miejscu została za dopłata przerobiona Ixtreme 1.6. Od tego czasu mam kilka kopii zapasowych i gram w nie na LIVE. Na razie nie mam bana (odpukać), a także nic mi się nie zepsuło (też odpukać). Osobiście także mając nienajgorszego kompa (procesor: AMD Athlon64 X2 Dual Core 2,6 5000+, karta graficzna: Nvidia GeForce 8600 GTS, 4GB RAMu) jestem zadowolony ze swojego zakupu i w tym momencie z kompa korzystam do internetu, ściągania i nagrywania gier, a z x-klocka do gier.

Z tego co widzę sporo osób u tej osoby kupiło, ma ona 255 pozytywów i ani jednego negatywa i neutrala. Tylko, że u niego kosztuje 869 zł, a w wyżej wymienionym przeze mnie sklepie 799 zł + 49 zł za przeróbkę, więc wychodzi minimalnie drożej. Jeżeli brałbyś u tej osoby na allegro musiałbyś doliczyć 35 lub 50 zł za przesyłkę, a jeżeli mieszkasz gdzieś w Warszawie może warto byłoby podjechać do sklepu Robson.

4. Lwr

Lwr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z brzucha.
    Rzeczywiście nienajgorszy....
    A na odpowiedź pana już odpowiedziałem, tyle, że nie tu :)

5. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    hmm nawet nawet Użytkownik wydaje sie na zaufanego ale... DROGO!
    JA mam swoją konsole od sklepu MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP Tam jest za 819zł (już z przeróbką)Konsole - NOWY XBOX360 ARCADE HDMI 65NM JASPER + iXtreme 1.6 JASPER MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP o to ten :)
    Konsola nie jest narażona na awarie zmieniany jest tylko firmware napędu nic poza tym. Tak tracisz gwarancje, ale jesli kupisz z mobisoftu masz gware 6 miesięcy.Różnie bywa z awaryjnością ja mam konsole JASPER z datą produkcji 14 Luty:wub: 2009 Czyli poprawione już chłodzenie :) Jak narazie mam konsole od kwietnia żadnej zwiechy nic :)
    z :ban jest różnie... jeśli dobrze nagrasz gre i sprawdzisz obraz przed nagraniem i będzie ok wtedy masz minimalne sznase na bana chociaż M$ jest nieobliczalny :yeye: Mogą Cie zbanować za to że masz przerobioną już konsole a nie za to że grasz na kopiach. Jeśli dostaniesz Bana (oby nie) To wtedy możesz grac tylko w single player ( offline). Cod 4: tak rzeczywiście fajne, gram an Full HD i no nawet nawet :)

PS Wszystko jest na forum ale żebyś nie szukał opisałem Ci to :)

PS2 Daj chociaż Dziękuje bo sie namęczyłem tym pisaniem :)

6. olivier

olivier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozecie mi jeszcze powiedziec o co chodzi z tym kontem Xbox Live ? Na czym to polega ?

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No dzieki X Live możesz ściągać dema/oglądać trailery i przede wszystkim GRAĆ ON-LINE! Wg mnie Xbox bez Multi to nie to samo ;) Mało jest gier fajnych w Single

8. olivier

olivier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytalem na wikipedii ze te nowe xboxy sa prawie wolne od tego RRoD ale za to narazone sa na bledy typu E xx np. E74. To prawda ? Co trzeba robic, zeby zminimalizowac ryzyko wystapienia takiego bledu do minimum ?

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No nie są takie wolne, bo już Jaspery dostały niektóre RRODa... Trzeba po prostu dbać o konsolę i tyle. Utrzymywać dobry przepływ powietrza dla konsoli, w miejscu gdzie nie pada jakoś słońce, żeby za bardzo się kurzył i tyle... Chociaż i tak wiadomo, że czasem to i od razu może wyskoczyć RROD... To są tylko urządzenia elektroniczne

http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html => poczytaj to sobie :)

10. Leon_S_Kennedy

Leon_S_Kennedy Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dokladnie jak napisal pablooo żeby konsola byla w miejscu przewiewnym i najlepiej niech stoi pionowo

11. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    Ja mam sposób, żeby konsola miała przewiewność ;]
    Wystarczy, że weźmiesz książkę i postawisz pod XBOX 360 i wtedy konsola ma przewiewność ;] bo od dołu też wciąga lub wylatuje powietrze
    i konsola musi leżeć poziomo ;]

Wczytywanie...

Poleć forum