1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian1903, Styczeń 3, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Damian1903

Damian1903 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jako ,że małymi krokami zbliża się 10 stycznia a co za tym idzie wypłata, postanowiłem kupić sobie xboxa 360.
    Powiem szczerze ,że jak czytam te wszystkie tematy to dostaję oczopląsu bo na prawde nie wiem co z czym się je, że tak w prost się wyrażę
    -na co muszę zwrócić uwagę przy kupnie, zdążyłem się dowiedzieć tylko aby nie miała rroda
    -jaką najlepiej wybrać tzn (arcade,elite,jesper) zaznaczę ,że budżet przeznaczony na nią to do 650 zł- nie musi być nowa
    -lepsza jest przerobiona czy też nie ? nie zamierzam grać online z góry mówię
    -dobrze by też było gdyby można było do niej dokupić kinect w razie potrzeby ;)

Każda odpowiedź jest dla mnie cenna więc z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Kupno Xbox 360

Jesli konsola phat to tylko z płyta Jasper
    Jesli slim to kazda jest dobra i nie dostanie rroda.
    Czy przerobiona, to zalezy od cb czy chcesz grac na kopiach z neta czy na oryginalnych
    Do każdego xbox idzie podlaczyc kinect :)

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Więc tak.
    Zależy Ci na przeróbce czy masz zamiar grać na oryginałach?
    Zastanów się jeszcze raz czy nie zamierzasz grać online.
    650 zł to kwota na konsole - stricte - czy chcesz z pełnym okablowaniem, padem (jednym, dwoma?)?
    Kinect można podłączyć do każdej konsoli.
    Chcesz mieć duży dysk i możliwość instalowania gier na nim, czy tylko zapisy gier i raczej nie zależy Ci na wielkiej pojemności?
    W o sobie masz podabe iż masz core, co z nim nie tak?
    Skąd jesteś? W razie szukania używanej lepiej odebrać osobiście, więc poszukując allegro tym też się warto sugerować.

1 osoba to lubi.
  5. Damian1903

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ,że to raczej jest nie możliwe ale chciałbym mieć konsole bez awaryjną, z możliwością jedynie save a nie instalacji na niej. Nie pogniewałbym się też gdyby miała w zestawie 2 pady i podłączenie do telewizora. W o sobie wstawiło dla mnie automatycznie ,że mam core ale faktycznie to żadnej nie posiadam a chciałbym sobie sprawić ponieważ męczy mnie ciągłe wymienianie podzespołów komputera gdy tylko wychodzi co raz to nowsza gra, a drugą sprawą jest kinect grałem co prawda tylko 2 razy ale wrażenia były pozytywne ;) a i bym zapomniał- zastanawiam się jaką lepiej kupić przerobioną czy w razie gdybym chciał grać na piratach to samemu przerobić co o tym sądzicie ?

6. mogwil86pl

mogwil86pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja tydzień temu kupiłem xbox 360 w media markt wersja Xbox 360 Special Edition 4GB za 579 zł , śmiga świetnie , taki ładny biały slim :)

1 osoba to lubi.
  7. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli chcesz coś dobrego polecam Xboxa slim.
    Lecz gdybyś chciał kupić i przerobić to kup używanego. Bo te nowsze ze sklepu wątpię, że da się przerobić.
    Nie jest ona awaryjna i nie ma tzw. "RRODA". Przerobić możesz spokojnie na LT 3.0 i grać w piraty.
    Nawet możesz grać na multi jeżeli będziesz nagrywał gry iHasem. Bo będą 1:1 nagrane i masz wtedy małe szanse na bana.

1 osoba to lubi.
  8. barti271

barti271 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    rozpoznanie

jak rozpoznac po pudelku jaki jest xbox nie otwierajac bo wiadomo otworzysz to bedzie wiadomo jaki ale jak przed otwarcie po pudelku mozna zobaczyc

1 osoba to lubi.
  9. Jackobzly

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Normalnie ? Chyba na pudełku jest rysunek xboxa i widzisz jaki to jest ? Chyba, że nie chodzi ci o model tylko o obudowę. Czy jest matowa czy błyszcząca. W takim przypadku spytaj sprzedającego.

1 osoba to lubi.
  10. Damian1903

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie odpowiedzi były dla mnie przydatne więc dziękuje bardzo ;) w poniedziałek będę zamawiał lub kupował w sklepie do tego czasu zadecyduję jaką tak naprawdę chce

11. Damian1903

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak się okazało mogę jednak przeznaczyć 1000 zł i dopiero teraz mam zagadkę czy poszukać tańszego xboxa z kinect, czy też najpierw xboxa kupić a za miesiąć dopiero kinect ;) co lepiej radzicie zrobić ? i ew jaką wersję xboxa kupić ?

12. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    za 1000 znajdziesz używany fajny egzeplarz na allegro :) Kupisz Slima 2 Pady+RGH noi oczywiście 250GB dysk i bedziesz mial spokoj gry pobierasz z neta i zucasz na dysk

1 osoba to lubi.
  13. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale na RGH nie pograsz na multi, więc jak chcesz grać na multi to polecam xboxa z lt 3.0

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po pierwsze zadaj sobie pytanie czy będzie Cię stać na oryginalne gry, jak nie to szukaj Xboxa 360 z wgranym LT 3.0 (możesz grać online) lub z RGH (brak możliwości grania online)

15. Wizbone872

Wizbone872 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jezeli xbox 360 to tylko przerobiony, bo jezeli nie to lepiej wziac ps3.

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To zależy, ja np. bym wolał Xboxa 360 a to za sprawą forzy motorsport 4 której nie ma na PS3 :)

17. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Na RGH jest możliwość gry ONLINE - przez LINK - w gry obsługujące SYSTEM LINK , co prawda ,nie jest to to samo co XBLive - ale przynajmniej za free ..

18. Talarowy

Talarowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Nie musisz kupować slima, jasper wiele się nie różni w temacie awaryjności. za 5 stów idzie kupić przerobionego uzywanego jaspera z okablowaniem a sam koszt RGH to około 150 zlotych. I teraz pytanie czy napewno rezygnujesz z Live? LT jest tańsze do zrobienia i możesz korzystać z live co defakto też kosztuje pare złotych miesięcznie. Następny temat: albo sie pier****** z nagrywaniem gier na LT albo kupujesz je za koło 20 zlotych w serwisach wymiany, lub z RGH sciągasz grę wrzucasz do Iso2God czy czegokolwiek innego 20 minut i grasz. Wybór należy do Ciebie jednak polecam używanego jaspera :)

19. Jackobzly

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najpierw xboxa a za miesiąc kinect. Oczywiście slima chyba że chcesz przerabiać to musisz kupić starszego używanego ale też slima.

20. kedziore800

kedziore800 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WarszaWA
    To już zależy od ciebie. Jeżeli chcesz kupić Phat(Jasper) to pisz na priv.

21. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolega ma na myśli : jeżeli chcesz flashować napęd na LT , bo jeśli wolisz RGH to każdy slim się nada, nawet te najnowsze !!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum