1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mazifox, Luty 17, 2013.

1. mazifox

mazifox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zastanawiam się nad zakupem używanego x'a i chciałbym wiedzieć czy taki zestaw jest wart swojej ceny:

Konsola z lipca 2008 (falcon) nigdy nie otwierana, nie zbanowana, 2pady i dysk 60gb w cenie 370zł

Proszę o opinię :)

pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Dokładając niewiele więcej wyrwiesz jaspera,bez obawy o Rrod.

4. mazifox

mazifox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli generalnie nie opłaca się jej kupować nawet jakby cena została zbita do powiedzmy 300 :)? chciałem zamontować do niej od razu RGH jak coś..

dzięki za odp.

5. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Jeśli RGH to tylko jasper, nie ma co sie pchac w falcona

6. mazifox

mazifox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakbyś mógł laikowi wytłumaczyć czemu się w niego nie pchać:]? rozumiem, że się grzeję i rrod - to są główne powody czy jakieś inne?
    Tak na logikę przynajmniej, wydaje mi się, że skoro przez 4 lata nie złapał rrod to chyba nic już jej nie będzie ;>

pozdro

7. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz nie wiadomo czy 4 lata nie złapał rrod, nie udowodnisz tego moim zdaniem koniec ery z falconami najlepiej to już jaspera kupić, ja kupiłem 270 cały komplet ;) Bez bana, bez niczego tylko trzeba okazje wyłapać, kupisz falcona, wydasz 100 zł na rgh padnie ci po 2 tygodniach i co? Znowu naprawa ze 100 zł i koniec, dołoz troche i kup jaspera bo z falconami to jest roznie, zalezy od szczescia, a ja nie lubie ryzykować ;p

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Powiem Ci krótko. Jeśli chcesz się długo cieszyć konsolą to bierz pod uwagę tylko Jaspery i Slimy. Innymi modelami nawet sobie głowy nie zawracaj.

Wczytywanie...

Poleć forum