1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gutson, Styczeń 31, 2014.

1. Gutson

Gutson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Chciałem się was zapytać co sądzicie na temat tego konkretnego zestawu w media markt:
    Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + FIFA 14 + Forza Motorsport 4, Konsole - Media Markt

Niestety chyba jestem zbyt ciemny:tongue: i pomimo tego ,że poczytałem trochę na internecie nadal nie rozróżniam wersji slim itp itd
    Więc będę wdzięczny za info czy opłaca się ten zestaw zakupić i jaka to konkretnie wersja konsoli jest :)
    Od razu uprzedzam ,że nie wchodzą w grę zakupy z allegro itp bo najzwyczajniej w świecie chcę sobie wziąć konsolę na raty a media markt mam nie daleko.
    Nigdy nie miałem konsoli lecz gra na moim kilku letnim laptopie bardziej mnie męczy niż sprawia frajdę,a w sumie co to za frajda grac na niskich ustawieniach grafiki i to w starsze gry
    a zakupiłem nowy telewizor i ewidentnie brakuje konsoli :D
    Z góry dziękuje za odpowiedzi i sorka ,że się tak rozgadałem :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    W euro bez forzy 899zl.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4. Gutson

Gutson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Generalnie Forza to jedna z gier dla których kupuje xboxa więc zainteresowałem się tym zestawem a dodatkowo jest fifa także od razu będzie w co pograć.
    Prosił bym jeszcze o opinie na temat tego konkretnego zestawu który zamieściłem wyżej no i było by miło coś o samej konsoli jaka to wersja itp :)

5. Prime

Prime Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Jest to najnowsza wersja Xboxa Slim, stylizowana na Xbox One :) Poszukaj jeszcze, może znajdziesz coś tańszego, a jak nie interesuję Cię Xbox Live to kup konsolę z RGH (coś pięknego) :D

6. Gutson

Gutson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Właśnie Xbox live jak najbardziej mnie interesuje :) Czyli nie jest to model z jakimiś tam wbudowanymi wadami ?
    Bo jeśli wszystko ok to prawdopodobnie pojadę jutro do media zakupić :p

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dodam, że ten model z pierwszego postu to wersja "E" (Stingray), która jest tak jakby okrojoną wersją normalnej slimki "S".
    Mianowicie:
    - Nie posiada tradycyjnego wyjścia A/V (tego szerokiego)
    - Nie posiada wyjścia optycznego
    - Posiada o 1 port USB mniej niż zwykła slim
    - Brak 4 diod wokół przycisku na przednim panelu.

Jeżeli ci to nie przeszkadza to możesz brać.

8. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ogolnie to na allegro masz raty i to z malym oprocentowaniem. Wiec mozesz znalezc tam cos ciekawszego:)

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

9. Gutson

Gutson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No więc tak, kupiłem xboxa takiego jak w linku który wstawiałem ,jestem meeega zadowolony !
    Dzięki wielkie za pomoc ! :)

Wczytywanie...

Poleć forum