1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fineasz, Listopad 30, 2014.

1. Fineasz

Fineasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, to mój pierwszy temat i proszę o prostą i szybką poradę. mam do wyboru 2 konsole od kolegów i nie wiem którą wybrać a więc :
    1. Konsola jasper 120 gb + pad + kinect + fifa 14 Xbox ma 5 miesięcy więc jest jeszcze na gwarancji, kolega ceni sobie 600 zł
    2. Konsola jasper 120gb przerobiona + pad + 5 oryginalnych gier (forza3,forza4, forza horizon,gta IV reszta nie pamietam ) + 15 gier przerobionych też znane tytuły konsola ta ma 4 lata wiec jest zdecydowanie starsza, ten kolega ceni za nią 500 zł

i tutaj moje pytanie którą wybrać ? nie interesuje mnie gra online czy coś takiego nie mam dużo na wydanie bo muszę nabyć jeszcze TV wiec muszę wybrać jedną z tych, oboje zapewniają ze stan jest bardzo dobry są to moi dobrzy znajomi wiec nie ma z tym problemu po za tym sprawdzę ja oczywiście i którą wybrać ? 1 jest zdecydowanie nowsza wiec pewne ze dłużej pociągnie ale trzeba zakupić gry to jest duża cena. 2 natomiast ma wszystkie gry które mnie interesują w które muszę zagrać. proszę o szybką odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pierwszy cena najlepsza ale scieme Ci wali bo jasperow nie ma od 2009r wiec napewno nie ma 5 miesięcy :p

1 osoba to lubi.
  4. Fineasz

Fineasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo to nie jest jasper, a opłaca się kupić tego drugiego ? bo nie zejdzie z ceny już, ma dużo gier a to ważne, ale jednak 4 lata to chyba trochę długo jak na konsole

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Ta 4 letnie jak by miała się popsuć to już by to zrobiła...także na 99% będzie z nią wszystko ok.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum