1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOX Kinect 4GB czy Kinect 250GB?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bruno, Styczeń 3, 2011.

1. Bruno

Bruno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się oficjalnie przywitać :)

A teraz do rzeczy.
    Mam dylemat. Czy kupić XBOX 4GB z Kinect (zależy mi na nim) czy dołożyć i kupić od razu z dyskiem 250GB?

XBOX 4GB z Kinect mogę teraz kupić w promocji w Saturnie (ze zwrotem 100 zł za każde wydane 500 zł) za 1 299 zł. Do tego np. dokupić taki dysk KLIK i wtedy byłby tani pełny komplet.

Bo XBOX 250GB z Kinect mogę mieć za prawie 1700 zł. np. TUTAJ, chyba, że ktoś wie, gdzie znajdę taniej.

Wiem, że wersja z 250GB ma obudowę błyszczącą "piano black", a 4GB matową, ale na tym akurat mi tak bardzo nie zależy. Czy coś jeszcze bym stracił vs wersja 250GB?

Bo mogę sporo zaoszczędzić i pytanie czy nie warto tak pokombinować?
    Podobno (obdzwoniłem kilka Saturnów w Wawie), nie mają nigdzie wersji 250GB z Kinect, bo żaden dystrybutor w Polsce nie ma tej wersji. Mają być podobno pod koniec miesiąca.

Prośba o doradzenie.

Z góry wielkie dziękI!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. Bruno

Bruno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Touch umiem szukać i wiem, że było sporo tematów o różnicach między wersją 250GB a 4GB. Wiem, że chcę kupić 250GB, ale mój problem jest trochę inny. Dotyczy sytuacji obecnej w sklepach i cen za te zestawy.

Pytanie w skrócie czy śmiało mogę brać wersję XBOX 4GB Kinect i do tego spokojnie dokupić dysk np. TAKI czy nie będzie to miało dla konsoli żadnego znaczenia, a tym bardziej dla zapisywanych na dysku różnych rzeczy.

Bo takie rozwiązanie na chwilę obecną jest duuużo tańsze, niż od razu kupowanie XBOX 250GB z Kinect za prawie 1 700 zł.

Z góry dzięki za pomoc!

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. FunnyGun

FunnyGun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Bruno

Bruno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Touch! dzięki za namiar na w miarę świeży temat, jakoś go przeoczyłem, widziałem jednak starsze.
    Jeżeli chodzi o ceny, to przed świętami widziałem XBOX 250GB z Kinect za 1 499 zł a teraz są nie tańsze niż za 1 600 zł z hakiem. Nie chodziło mi tylko o zmiany w VAT.

Jednak dzięki za szybkie odpowiedzi i pomoc w tym temacie!

Wczytywanie...

Poleć forum