1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox One

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez gajdzik, Czerwiec 15, 2016.

1. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Planowałem w tym roku kupić Xone, ale teraz nie wiem, co się będzie bardziej opłacać, czy zwykły one czy slim, za rok kolejna konsola, sam już nie wiem w co inwestować...

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bierz to co nowsze, czyli slima. Scorpio dopiero pod koniec 2017r. Nie ma co czekać :)

gajdzik lubi to.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Poskładaj sobie kompa + kup PS4 i wyjdzie Ci to drożej ale nie będziesz żałował.

gajdzik lubi to.
  5. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Chce kupić One bo mam już od lat X360 i prawie zawsze wykupionego Golda (teraz też mam do końca roku) i trochę już mam gier w kolekcji na One, mimo iż nie posiadania fizycznie konsoli, w innym wypadku mocno bym się zastanawiał nad ps4...

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja bym brał obecnego one. Cholera wie czy wewnętrzna zasiłka w one nie będzie przegrzewać całości, no i stary sprawdzony, a slimka może cierpieć na choroby wieku dziecięcego.

gajdzik i Lambo69 lubią to.
  7. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Właśnie myślę też nad używana konsolą, bo za 800-850 idzie czasami wyrwać, pobawić się na takiej 2,3 lata i odkładać już trochę na Scorpio...

Lambo69 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum