1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ml0dy, Luty 10, 2014.

1. ml0dy

ml0dy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    ostania moja przygoda z konsolami zakończyła się na PSX 1 jakieś 15 lat temu :)
    Od tej pory nie grałem ani razu, chcę kupić xbox do pogrania odświętnego w wolnej chwili.
    Trochę czytam o xbox i mój wybór pada na xbox 360 slim + rgh czytałem o lt ale nie interesuje mnie granie online więc stawiam na rgh nie wiem czy to dobra decyzja ale chyba tak :) przeglądam alledrogo widzę dużo ofert ale nie potrafie określić czy te konsole nadają się jeszcze do użytkowania czy są tak zajechane że kupię złom.

Jeśli chodzi o konsolę to chyba może być bez dvd i dysku mam dysk 500 gb usb więc może być obkrojona wersja slim z tego co czytam do konsol z rgh wystarczy :)

Co byście mi polecili i na co zwrócić uwagę przy zakupie, czytałem coś o płytach ale nie wiem do końca na co tam zwrócić uwagę ? być może macie jakieś w miarę pewne źródła z których mógłbym kupić taką konsolę tanio ?

Interesuje mnie konsola goła lub z padem, dwoma, ewentualnie z kinectem z wlutowanym rgh.
    Ile potrzebuję wyłożyć pieniędzy na taką konsolę bymbył zadowolony :)

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najlepszy zestaw: Slimka z dyskiem min 250 GB + oczywiście RGH. Najlepiej jakby była na płycie Trinity, bo podobno konsola szybciej bootuje, ale Corona też okej.
    Interesuje cię nowa konsola czy używana?

4. ml0dy

ml0dy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie używana właściwie wyznacznikiem mojego zakupu jest cena jako że planuje grać sporadycznie chce kupić jak najtaniej.
    Czy dysk 250 gb jest mi potrzebny jeżeli posiadam zwykły dysk 2.5" usb 500 gb który mógłbym wykorzystać ?

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to taką używaną slimkę z rgh kupisz za ok. 600 zł, kinect tak z 200 zł, pad do 100 zł.
    Jeżeli masz dysk zewnętrzny to będziesz go mógł używać ale możesz mieć problem z contentem, dlc itd.
    Jak sformatujesz dysk pod konsolą to tylko 32 GB będziesz mógł wykorzystać na DLC, content itp. jest to trochę mało. Na pozostałe miejsce możesz wrzucać gry. Lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś wyjął dysk z obudowy i włożył do konsoli, wtedy konsola wykryje cały dysk jako wewnętrzny.

6. ml0dy

ml0dy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to co proponujesz ?

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Proponuję ci kupić konsolę z dyskiem min. 250 GB. No chyba, że chcesz poświęcić swój dysk zewnętrzny - wyjmiesz go z obudowy i włożysz do konsoli
    To już zależy od ciebie ;) Dysk jakiś musisz mieć.

8. ml0dy

ml0dy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a konsola z dyskiem 4gb ? + mój dysk na usb ?

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    4gb to nie dysk tylko pamięć wewnętrzna (flash).
    No okej, nie ma problemu. Tylko pamiętaj, że będziesz miał tylko 32 GB miejsca, aby wrzucić content, DLC, TU. (oczywiście jeżeli sformatujesz pod konsolą)

10. ml0dy

ml0dy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na taką z 250 gb ile trzeba by wydać?

11. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia: