1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dybeq, Sierpień 20, 2011.

1. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    witam

planuje kupic xboxa 360 i tu mam kilka pytan

1. ile srednio kosztuje uzywany xbox360 wersja arcade i czy warto kupowac uzywanego?
    2. ile kosztuje przerobienie konsoli i jak jest z dzialaniem jej po przerobieniu?
    3. jezeli konsola nie bedzie podlaczona do neta mozna wylapac bana?
    4. jak jest z dostepnoscia gier do sciagniecia i jak ja nagrac ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Od 450zł można nie raz trafić jaspera ale to naprawde musi być okazja.
    2. Od 50zł, i normalnie działa.
    3. Tu mi opadły ręce. Jak mają ci zbanować konsolę jak nie jest podłączona do internetu.
    4. Wystarczy poszukać jakiegoś forum i jest tutorial na forum jak nagrywać wystarczy poszukać ale widać że się nie chce.

4. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    dzieki wielkie
    ad 3 chodzi mi oto ze jak mi sie zachce grac przez neta to czy sa jakies sposoby na unikniecie bana albo zdjecie go?
    i czy jest dostepny pirat gry star wars kinect poniewaz jak tylko to zobaczylem to sie zakochalem?

Wczytywanie...

Poleć forum