1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox360 i problem z telewizorem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawel92g, Wrzesień 22, 2008.

1. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Planuję kupić xbox360 w wersji premium. Nie wiem jeszcze gdzie być może za granicą(niemcy, belgia, holandia). W grę wchodzi również przeróbka. Posiadam telewizor 19 calowy Samsung LCD LE19R7. W instrukcji nie widzę żadnego opisu, że posiada funkcje HDMI. Mam do was kilka pytań. Z góry dzięki za odpowiedz.

1.Jaka będzie jakość obrazu na moim TV?
    2.Czy będę musiał kupić nowy(jaki)?
    3.Czy cena stu złotych za przeróbkę jest opłacalna?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Kupno Xbox360 i problem z telewizorem

1 jakoś będzie dobra ponieważ maksymalna rozdzielczość ekranu Twojego telewizora to 1440x900
    2 nie musisz kupowac nowego telewizora, konsolę podłączysz za pomocą kabla composite(jest w zestawie z xboxem360 premium
    3 jeżeli chodzi o napędu Samsung, Hitachi, BenQ to cena ta jest bardzo wysoka
    uważaj kupując zagranicą żeby nie kupić xboxa z napędem Lite-on, jego wymiana to koszt około 250zł, kup lepiej w Polsce bo ceny na allegro są dość niskie, możesz takze kupić przerobionego xboxa

4. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dzięki za szybką odp ;)

Zapoznałem się trochę w temacie tylko wolałem się upewnić u stałych i sprawdzonych graczy. Czy prawdą jest to, że napędy lite-on są produkowane w konsolach x360 od kwietnia 2008...tak mi powiedział facet z mediaexpert.

5. plutap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

tak, napędy lite-on są w konsolach posiadających datę produkcji od kwietnia 2008

6. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A gdybym kupił inną wersje niż premium(np.arcade) to czy uzyskam to samo co w premium? Czy mój telewizor posiada wyjście HDMI, a jeżeli nie to na czym to cale HDMI polega? U mnie w mieście x360 premium kosztuje w promocji 829zł, a bez promocji 999zł w empiku.

7. plutap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zalezy co masz na myśli pisząc "to samo co w premium". wersje te różnią się akcesoriami jakie dostajesz w zestawie z konsolą. Twój monitor nie ma wejścia HDMI. HDMI to port przez który przekazywany jest obraz i dźwięk za pomocą jednego kabla. Wersje o których piszesz to pewnie te z lite-onem, ich napędów nie da się przerobić więc musiałbyś grać na oryginałach

8. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ale chodzi mi o to czy telewizory z HDMI dają lepszą jakość od zywkłego TV?
    Czy jak podłączę konsolę to nie będę zaskoczony słabą jakością obrazu i nie będę mógł wycisnąć całych smaczków z gry :p

A gość z MediaExpert zapewniał mnie, że konsola jest z Marca 2008 i nie ma napędu lite-on. Wierzyć? ;D

9. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Uwierzysz,jak zobaczysz date produkcji... A LiteOn'ow nie da sie przerobic,ale jest mozliwosc wymiany napedu na inny, okolo 200 zl. Jak konsola faktycznie bedzie z marca, to bedzie z napedem BenQ, ktorego przeflashowac mozesz sobie sam w domu, a nie placac jakiemus noobowi 100 zl-lol, albo poszukaj tanszych ofert, nawet za 20-30 zl ci przeflashuja... A jesli chodzi o telewizor, niczym sie nie przejmuj, Twoj monitor bedzie wyswietlal bardzo dobra jakosc obrazu-tez HD, takze loozik, czy to po Composite (HD) czy przez VGA (HD). HDMI do tak malej przekatnej (19 cali) w ogole jest nie potrzebne, bo nie zobaczysz zadnej roznicy...

10. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dzięki z wyjaśnienie sprawy. A jeżeli miałbym sam go sobie przerobić to gdzie znajdę oprogramowanie (pewnie z internetu ) już widziałem takie programy . Jak wtedy to się przerabia samemu. Proszę o szczegóły i wyjaśnienie.

Pzejdę sobie do zakładki PORADNIK

11. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Albo na xboxonline,tam siedza sami fachowcy.

Wczytywanie...

Poleć forum