1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox360 i problem z telewizorem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawel92g, Wrzesień 22, 2008.

1. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Planuję kupić xbox360 w wersji premium. Nie wiem jeszcze gdzie być może za granicą(niemcy, belgia, holandia). W grę wchodzi również przeróbka. Posiadam telewizor 19 calowy Samsung LCD LE19R7. W instrukcji nie widzę żadnego opisu, że posiada funkcje HDMI. Mam do was kilka pytań. Z góry dzięki za odpowiedz.

1.Jaka będzie jakość obrazu na moim TV?
    2.Czy będę musiał kupić nowy(jaki)?
    3.Czy cena stu złotych za przeróbkę jest opłacalna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Kupno Xbox360 i problem z telewizorem

1 jakoś będzie dobra ponieważ maksymalna rozdzielczość ekranu Twojego telewizora to 1440x900
    2 nie musisz kupowac nowego telewizora, konsolę podłączysz za pomocą kabla composite(jest w zestawie z xboxem360 premium
    3 jeżeli chodzi o napędu Samsung, Hitachi, BenQ to cena ta jest bardzo wysoka
    uważaj kupując zagranicą żeby nie kupić xboxa z napędem Lite-on, jego wymiana to koszt około 250zł, kup lepiej w Polsce bo ceny na allegro są dość niskie, możesz takze kupić przerobionego xboxa

4. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dzięki za szybką odp ;)

Zapoznałem się trochę w temacie tylko wolałem się upewnić u stałych i sprawdzonych graczy. Czy prawdą jest to, że napędy lite-on są produkowane w konsolach x360 od kwietnia 2008...tak mi powiedział facet z mediaexpert.

5. plutap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

tak, napędy lite-on są w konsolach posiadających datę produkcji od kwietnia 2008

6. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A gdybym kupił inną wersje niż premium(np.arcade) to czy uzyskam to samo co w premium? Czy mój telewizor posiada wyjście HDMI, a jeżeli nie to na czym to cale HDMI polega? U mnie w mieście x360 premium kosztuje w promocji 829zł, a bez promocji 999zł w empiku.

7. plutap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zalezy co masz na myśli pisząc "to samo co w premium". wersje te różnią się akcesoriami jakie dostajesz w zestawie z konsolą. Twój monitor nie ma wejścia HDMI. HDMI to port przez który przekazywany jest obraz i dźwięk za pomocą jednego kabla. Wersje o których piszesz to pewnie te z lite-onem, ich napędów nie da się przerobić więc musiałbyś grać na oryginałach

8. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ale chodzi mi o to czy telewizory z HDMI dają lepszą jakość od zywkłego TV?
    Czy jak podłączę konsolę to nie będę zaskoczony słabą jakością obrazu i nie będę mógł wycisnąć całych smaczków z gry :p

A gość z MediaExpert zapewniał mnie, że konsola jest z Marca 2008 i nie ma napędu lite-on. Wierzyć? ;D

9. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Uwierzysz,jak zobaczysz date produkcji... A LiteOn'ow nie da sie przerobic,ale jest mozliwosc wymiany napedu na inny, okolo 200 zl. Jak konsola faktycznie bedzie z marca, to bedzie z napedem BenQ, ktorego przeflashowac mozesz sobie sam w domu, a nie placac jakiemus noobowi 100 zl-lol, albo poszukaj tanszych ofert, nawet za 20-30 zl ci przeflashuja... A jesli chodzi o telewizor, niczym sie nie przejmuj, Twoj monitor bedzie wyswietlal bardzo dobra jakosc obrazu-tez HD, takze loozik, czy to po Composite (HD) czy przez VGA (HD). HDMI do tak malej przekatnej (19 cali) w ogole jest nie potrzebne, bo nie zobaczysz zadnej roznicy...

10. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dzięki z wyjaśnienie sprawy. A jeżeli miałbym sam go sobie przerobić to gdzie znajdę oprogramowanie (pewnie z internetu ) już widziałem takie programy . Jak wtedy to się przerabia samemu. Proszę o szczegóły i wyjaśnienie.

Pzejdę sobie do zakładki PORADNIK

11. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Albo na xboxonline,tam siedza sami fachowcy.

Wczytywanie...

Poleć forum